Enerjik Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonunda tercih edeceğiniz renkler ve desenler ruh halinize doğrudan etki eder. Eğer evinizin size enerji vermesini ve gün içinde daha pozitif olmayı istiyorsanız yapacağınız birkaç değişiklikle bunu elde edebilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz enerjik ev dekorasyonu önerileri.

  • Yatak odanızın daha enerjik görünmesini istiyorsanız renkli ve desenli bir nevresim takımı tercih edebilirsiniz. Elbette seçtiğiniz renklerin genel dekorasyona uyması da şart.

Artisan Quilts by Anthropologie Tahla Quilt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Evinizin her köşesini enerjik yapmak yerine küçük bir enerjik köşe yaratmaya ne dersiniz? Bunun için salonunuzda bir duvarı canlı bir renge boyayabilirsiniz.

Tracey Boyd Lacquered Regency Desk (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanlarda mobilyalarda da desen kullanımı ön planda. Göz alıcı bir desene ve renge sahip tek bir mobilya bile enerjik bir görünüm yaratmak için yeterli olacaktır.

Anthropologie Ikat Inlay Three-Drawer Dresser (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Enerjik bir görünüm için çok fazla renk ve desen kullanmak zorunda da değilsiniz. Pembe gibi enerji veren bir rengi kullanarak soft ama şık bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Tracey Boyd Lacquered Regency Nightstand (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Evinizde köklü değişim yapmak için yeterli zaman ya da paranız olmayabilir. Bunun için koltuk takımınıza enerjik bir görünüm verecek renkli kırlent kılıfları tercih edebilirsiniz.

Anthropologie Heradia Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Yine küçük değişikliklerle enerjik ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız en iyi seçenek renkli ve şık tablolardır.

Two “Azure Canyon” Giclee on Canvas Wall Art Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Led ışıklar kullanarak evinizde hem loş hem de enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Photo Clip Firefly String Lights (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Enerjik bir dekorasyon yaratmak isterken renk cümbüşünün içinde boğulmak istemiyorsanız pastel renklerden faydalanabilirsiniz.

Amira Carved Wood Daybed (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Tek bir mobilya ile enerjik ev dekorasyonu tercih etmek istiyorsanız salonunuzdaki tekli koltukları desenli modellerden seçmeye ne dersiniz?

Anthropologie Floret Petite Accent Chair (Satın Almak İçin Tıklayınız)

avatar
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.