Çekilişşş Varr!! Moments Summer Parfüm Hediye

Yaz başı gibiydi sürpriz bir kutulay karşılaşmam. O güze kokulu sürprizi şurda yazmıştım. Şimdi bu güzel sürprizi size yapma zamanımız gelmiş.

Bu sade ve taze kokuyu kazanmak çok kolay.

563783_614069771954171_1318143948_n

Bunun için yapmanız gerekenler:

1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:

https://www.facebook.com/KadinimMutluyum

2. Moments’e ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. Moments Facebook:

https://www.facebook.com/MomentsParfum 

3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.

4. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Kadınım Mutluyum Twitter: https://twitter.com/KadinimMutluyum

5.(Zorunlu Madde değildir) Eğer Moments Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan Moments’i takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Moments Twitter: http://twitter.com/MomentsParfum

 

Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, 22 Ağustos 2013 Perşembe günü başlayıp 29 Ağusyos 2013 Perşembe günü 19:00′da sona eriyor. Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Herkese bol şanslar!

Hakkında Betül K. Yıldız

avatar
Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Buna da Göz Atın

sweatshirt trendi

Sweatshirt Trendi İçin Alışverişe Hazır Mısınız?

Sweatshirt trendi tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Yaz mevsimine veda ederken üzülmek yerine sonbahar trendleri için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir