Yaz Gelinleri İçin En Değişik 10 Manikür Modelleri

Düğün hazırlığı yaparken gelinlik, duvak, saç modeli ya da makyaj stili gibi detaylar ön plandadır. Kusursuz bir gelin olmak için tüm bu detayların bir araya gelerek bütünlüğü oluşturması gerekir. İşte bu detaylar arasında kimine göre önemsiz olsa da en az makyaj kadar önemli tırnaklar da yer alır. Gelin manikürü çok daha özel ve özenli şekilde yapılır. Eğer siz de düğününüzde tırnaklarınızın görünümüne önem veriyorsanız sizin için en değişik gelin manikürü modellerini derledik. İşte yaz gelinleri için en değişik 10 manikür modelleri

1eb599ce7c63a29564cb74868581c7b8

Gelin manikürü dendiğinde akla ilk olarak french manikürü gelir. Tırnak uçlarının beyaza boyandığı bu model elleri çok daha temiz ve özenli gösterir. French manikürüne ek olarak tek tırnağa yapılan dantel deseni ve taş süslemesi harika olabilir.

14-delicate-bridal-manicure-designs-2

Şık bir salon düğünü planlıyorsanız ve prensesler gibi bir gelin olacaksanız tırnaklarınız için de inci süslemeleri tercih edebilirsiniz.

24a11fd5da9403f938ad6a8fb7ec7325

Son yılların en popüler ojeleri olan simli ojeleri de gelin manikürü olarak tercih etmek mümkün. Uç kısımlarında yer alan bu simlerle tırnaklarınız ışıl ışıl görünebilir.

97f5a12f35db283e90d8265ef9723d02

Nail art da denen tırnaklara farklı şekiller çizme sanatını uygulayarak tırnağınıza “evet” yazdırabilirsiniz.

9174b5a303dbcca90d82673c118768e6

Ombre şeklinde yapılmış bu jel tırnaklar da gelin manikürü örnekleri arasında yer alıyor.

bridal_manicure6

Her ne kadar gelin dendiğinde akla beyaz dantel gelse de bu siyah dantel detaylı tırnaklarla çok daha büyüleyici görünebilirsiniz.

Best-French-Manicure-Ideas-For-Your-Wedding7

Gösterişli bir gelin manikürü istiyorsanız tırnaklarınızı badem şekline getirip harika bir nail art yaptırabilirsiniz. Dilerseniz bunun için takma tırnak da kullanabilirsiniz.

Fake-nails-False-Nail-stick-Bride-nail-Finished-manicure-Fake-nails-Patch-Club-Wedding-Party-Marjorie

Gösterişin yanı sıra daha çok sadelikten hoşlanıyorsanız bu nude tonlu oje üzerine yapıştırılan minik taşlı manikür tam da size göre.

Festival-Lace-Bridal-Nails-Lavender-Purple-Elegant-Glastonbury-Nail-Tutorial_-4

Beyaz ojelerden sıkıldıysanız elinizdeki çiçeklere ya da mekan süslemesine uyacak renkli bir oje tercih edebilir ve o rengi de dantel deseni ile süsleyerek farklılık kazandırabilirsiniz.

il_fullxfull

Sıradan bir gelin manikürü istemiyorsanız bu gelinlik ve damatlık detaylı nail art örneği tam da size göre. Birkaç farklı oje ve taşlı süslemeler ile bu görüntüyü elde etmeniz mümkün.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply