Bebek Bekleyenler İçin En İyi 10 Bebek Odası Eşyası

Bebek bekleyen aileler için en güzel anlardan biri bebek için alışveriş yapmaktır. Bebeğiniz için oda hazırlarken bütün sevimli eşyaları almak isterseniz. Bu heyecanı yaşarken doğru adımlar atmak ve bebek odası için güzel eşyalar edinmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz en güzel 10 bebek odası eşyası listemize göz atabilirsiniz.

 skip

Skip Hop (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bebek odasında beşik, dolap gibi ana eşyaların yanı sıra bebeğinizin gelişimini olumlu yönde etkileyecek eşyalara da ihtiyaç vardır. Bu harika aktivite minderi ile bebeğinizin beyin gelişimini destekleyebilirsiniz.

 alex

Alex Marshall (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yeni doğan bebek odası sık sık vakit geçirilen bir oda halini alır. Bebeğinizi emzirirken ya da başında beklerken loş bir ışıkla aydınlanmak için şirin bir abajur edinebilirsiniz.

 pello

Pello (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bebeğinizin beşik dışında rahatça vakit geçirebileceği bir alan yaratmak için bu konforlu minderi tercih edebilirsiniz.

 fisher

Fisher Price (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bebekler için üretilen bu harika sandalyeler hem onları oyalıyor hem de gelişimlerini iyi yönde etkiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte kendiliğinden sallanan sandalyeler annelerin de işini kolaylaştırıyor.

 blabla

Blabla (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Beşiğin başına asacağınız oyuncaklı set ile bebeğinizin uykudan önce oyalanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu örgüden yapılan model de oldukça sağlıklı.

 skip hop

Skip Hop (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bebek bekleyen anneler ve babalar için bebeğin gelişimi son derece önemlidir. Beşiğin yanı sıra bu aktivite sandalyesi ile bebeğiniz çok eğlenceli vakit geçirebilir.

 haba

Haba (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bebeğiniz büyümeye başlarken oyunları da keşfetmeye başlar. Bebek odasında yer alacak bu harika sallanan at ile hem bacak kaslarının gelişmesini sağlayabilir hem de oyun oynamasına olanak tanıyabilirsiniz.

south

South Shore (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bir bebek odasının olmazsa olmazı alt değiştirme ünitesidir. Bebek bezi, ıslak mendil gibi önemli gereçleri de elinizin altında bulundurmanız için bu tarz bir dolap harika  olabilir.

skip hop2

Skip Hop (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Ortalığa dağılan oyuncakları bir kerede toplamak için bir oyuncak torbası şart.

tras

Trousselier (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Aktivite halıları da son dönemde oldukça tercih ediliyor.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply