Sonbahar Düğünlerine Uygun 10 Gelin Buketi

Sonbaharın gelişiyle birlikte düğünler de sonbahar temasını taşımaya başladı. Kır düğünleri sonbaharın da etkisiyle çok daha bohem bir tarz taşıyor. Siz de düğününüzü sonbaharda yapacaksanız gelin buketine karar vermeden önce sizin için seçtiğimiz harika önerilere bir göz atmalısınız.

İşte Sonbaharı Elinizde Taşıyacağınız Harika Gelin Buketi Önerileri

Pinterest

Sonbaharda genellikle kır düğünü yapıldığı için gelin buketinde de genellikle kır çiçekleri tercih ediyor. Sonbahar düğünü için tercih edeceğiniz gelin buketinde yeşil ve kızıl tonlarını seçebilirsiniz.

Pinterest

Hem sonbahara uygun hem de şık bir gelin buketi istiyorsanız bu pembe güller ve bordo çiçeklerle bezenmiş harika buketi tercih edebilirsiniz.

Pinterest
Pinterest

Turuncu, sonbaharın rengidir derler. Kızıla ve turuncuya dönmüş yapraklar da sonbaharı en iyi temsil eden görüntüdür. Siz de tam bir sonbahar temalı düğün organize ediyorsanız bu turuncu gelin buketi harika bir tercih olacaktır.

Pinterest

Gelin buketinizin hem alışılmışın dışında hem de şık görünmesini istiyorsanız sonbahara çok yakışan ayçiçeklerini de tercih edebilirsiniz. Bu muazzam buket salaş bir gelinliğe çok yakışacaktır.

Pinterest

İşte bu gelin buketiyle tam anlamıyla sonbaharı elinizde tuttuğunuzu hissedeceksiniz. Harika bir şekilde dekore edilmiş bahçede, üzerinizde bohem bir gelinlik, kafanızda kır çiçeklerinden bir taç ile bu gelin buketini taşırken kendinizi hayal edebiliyor musunuz?

Pinterest

Bohem bir gelin olmayı tercih etmiyorsanız bu şirin mi şirin gelin buketi tam da size göre demektir. Yemyeşil yapraklarla birlikte pembe çiçeklerin kullanılması bu bukete harika bir hava katmış

Pinterest

Hem kızıl hem de turuncu tonlarının bir arada kullanıldığı bu buket de hem sonbahar temasını taşıyan hem de kapalı mekanda yapılacak düğünler için oldukça ideal. Kabarık gelinlikler için oldukça uygun bir gelin buketi olduğunu da söyleyebiliriz.

Pinterest

Turuncu tonları yerine bordo ya da vişne çürüğü renklerinden daha çok hoşlanıyorsanız bu bukete bayılacaksınız demektir.

Pinterest

Farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı bu muazzam gelin buketi de balık formlu gelinlikler için oldukça uygun. Havuz başı ya da kumsal düğünleri için de bu buketi tercih edebilirsiniz.

Martha Stewart Weddings

Bohem gelinler için alışılmışın dışında harika bir buket modeli daha.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply