Ruhunuzu Aydınlatacak Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu Önerileri

Dekroasyon trendlerini yakından takip ediyorsanız beyazın dekorasyondaki yerini de biliyorsunuz demektir. Bembeyaz evlerle hem huzurlu hem şık hem de dinlendirici bir dekorasyona ulaşabilirsiniz. Güne başladığınız ve günü bitirdiğiniz yer olan yatak odası için de harika beyaz dekorasyon önerilerimiz var.

İşte Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu İçin Fikirler

Pinterest

Bembeyaz bir yatak odası dekorasyonu yapmak için öncelikle beyaz duvar boyası ve beyaz zemin tercih etmeniz gerekiyor. Bembeyaz bir arka plan üzerine beyaz eşyalar seçtiğinizde son derece şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Elbette beyazın yanına yakışacak farklı bir ton da tercih ederseniz boyutlu bir görünüm yaratabilirsiniz.

Chic Home Halpert Floral Pinch 6 Piece Comforter Set $91.99 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Odadaki en büyük eşyalardan biri olan yatak için örtü seçerken beyaz tercihler yapabilirsiniz. Bembeyaz bir yatak örtüsü her ne kadar kullanımı zor olsa da dekorasyonu harika gösterecektir.

Pinterest

Beyaz dekorasyon yaparken tercih ettiğiniz diğer renkleri de doğru şekilde dağıtmalısınız. Beyaz ile birlikte kullanabileceğiniz en güzel renkler krem, sütlü kahve, gri veya siyahtır.

John-Richard Huggins Tufted Leather Bench $1,699 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yatak ucu pufu ya da bir köşe bankı tercih etmek istiyorsanız bu beyaz ve altın detaylı bank harika bir seçenek olabilir.

Bernhardt Natalie Raffia Nightstand $1,799 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Odadaki diğer mobilyaları da beyaz renkten seçerek bütünlük yakalayabilirsiniz. Bu komidin şık bir beyaz yatak odası dekorasyonu için son derece uygun.

Haute House Harper Tufted Ivory Velvet California King Bed $4,879 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yalnızca yatak örtüsünü değil yatağınızı da beyaz seçerek harika bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu yatak başlığı ve yatak odaya harika bir boyut kazandırabilir.

Bernhardt Donna 9-Drawer Dresser $3,099 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şık, beyaz bir dresuar bir yatak odası dekorasyonu için olmazsa olmazdır. Bu aynalı model yatak odanıza çok yakışabilir.

Gallery Perfect 7-piece Frame Set $52.49 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Mobilyaların yanı sıra saksı, vazo, çerçeve gibi diğer süslemelerle odanıza hareket kazandırabilirsiniz.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply