En Güzel Gelin Buketi Önerileri

Birbirinden güzel gelin buketi önerileri için hazır mısınız? Düğün hazırlığı yaparken sıra küçük detayları halletmeye geldiyse bu detayları da en şık modellerden seçmeye hazır olun. Sizin için derlediğimiz bu en şık gelin buketi önerileri ile istediğiniz bukete kolayca karar verebileceksiniz.

Gelin buketinde sadelik arıyorsanız beyaz bir çiçek ve yeşil dallar harika olacaktır.

Düğünlere en uygun renklerden biri pembe ve tonlarıdır. Siz de düğün temasının genelinde pembe ve tonlarını kullandıysanız mutlaka gelin buketinizde de aynı renkleri kullanmaya özen gösterin.

Kır ya da sonbahar düğünü yapmayı planlıyorsanız gelin buketiniz de bir o kadar bohem görünmeli. Bunun için düzenli bir buket yerine farklı çiçeklerle derlenmiş daha salaş bir buket tercih edebilirsiniz.

Sade ve bir o kadar da zarif bir gelin olmak istiyorsanız son zamanların en popüler gelin buketi bu harika buket.

Farklı çiçeklerle yapılan buketler gelinliğe harika bir görünüm katar. Lalelerle süslenen bu buket de bunlardan biri.

Bir yaz düğünü yapacaksanız gelin buketinizi rengarenk yaptırabilirsiniz. Pembe, mor, yeşil gibi canlı renklerin bir arada olduğu harika bir gelin buketine ne dersiniz?

Pastel tonlarda hazırlanmış bir gelin buketi de gelinlik ile harika bir uyum yakalar. Siz de daha soft renklerden hoşlanıyorsanız bu gelin buketine bayılacaksınız demektir.

Sizin için derlediğimiz bu gelin buketi önerileri arasından sizin en sevdiğiniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply