Sınırsız Tasarımlar: Jeffrey Campbell

Gotik tarzın ayakkabıyla buluşmasını sağlayan en önemli markalardan birine göz atmak istedim bu gün. Jeffrey Campbell yarattığı tarzla günümüz modasına gotik ve metal tarzı katıp aynı zamanda şık olmayı sağlamak için en ideal tercih. Kadın gücünü maskülen yapıyla, aynı zamanda da feminenleştiren tasarımlarla moda dünyasında yeni bir çığır açtı bile.

Jeffrey Campbell 4

En çok tercih edilen modelleri arasında Lita geliyor. Gördüğüm zaman aşık olduğum almak için aylarca para biriktirdiğim ve sonunda sahip olduğumda verdiğim her kuruşa değdiğini düşündüğüm bu ayakkabılar, inanılmaz yüksek topuklara rağmen düz ayakkabı gibi rahat ve görüntüsünün aksine çok hafifler.

Jeffrey Campbell

Tasarımlarında renkleri Lita ayakkabıları dışında çok kullanmayan, genelde gotik ve vamp tarzları bütünleştiren marka sadece sert görünümlü kıyafetleri sevenler değil aksine görüntüsüne farklılık katmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor.

Jeffrey Campbell 6

Lady Gaga’dan hatırlayacağınız topuksuz ayakkabıların da yaratıcısı olan bu marka, giymesi cesaret gerektiren tasarımları da koleksiyonunda sergilemeye bayılıyor.

Jeffrey Campbell 10

1a

Tabi ki sadece gotik tasarımlar yok, gece hayatına uyum sağlayan ve rahatlığıyla ön plana çıkan tasarımlarda koleksiyonda yerini almış.

16

Çılgınlık konusunda sınır tanımayanlar için ise Jeffrey Campbell tam bir cennet. Hayal dünyası geniş olanlar ve ya farklı tasarımları sevenlerin bayılacağı modeller bu markayı öne çıkartan özelliklerinden biri.

17

Eğer siz de kendinizi Jeffrey Campbell’a yakın hissediyorsanız ve ya tarzınıza yeni bir şeyler eklemek istiyorsanız aşağıdaki resimlere göz atmayı unutmayın.

1

2

3

5

7

8

9

10

11

12

13

14

15

17

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.