Konuşan Çantalar

Özgürlüğünü ilan eden çantalar bu sene her yerde. Kelime kelime anlamlar yükleyip bizi etrafımızdakilere anlatan, tek bir kelime etmeden karşınızdakinin gördüğünde anladığı aksesuarlar hayatımızda yer edinmeye başladı. Kolyeler, bileklikler, tişörtler derken şimdi de çantalar. Sizin adınıza Konuşan Çantalar işte burada:

Konuşan Çantalar

Kendimizi ifade etmenin bir çok yolu var. Ama sizi adınıza konuşan bir çantaya sahip olmak bazen işleri kolaylaştırabilir. Tarzı çok sade ama üzerinde yazanlarla aslında sizin hayat tarzınızı bile anlatabiliyor bu çantalar. Gördüğünüzde üzerinde yazan belki de bir dövme gibi üzerinizde taşıdığınız bir kelime ve ya cümle olabilir. Dövmeden korkuyor olabilirsiniz, ama sizi anlatan bir çanta dövme gibi korkulacak bir şey değil.

Konuşan Çantalar 4

Bu yazılı çantaları kombinlemek ve kullanmak çok ama çok kolay. Hemen hemen her şeyle uyumlu olabiliyor bu çantalar. Renkler ve desenler, kelimelerle birleşince çok farklı boyutlara geliyor. Bunun dışında sade ve düz olanlar her yerde taşımak isteyeceğiniz bir parça olabilir.

Konuşan Çantalar 6

Ya da hazır bir şeyler almak yerine biraz yaratıcılığınızı konuşturun. Kendiniz bile dikebileceğiniz küçük bir el çantasına size ilham veren ve ya sizi anlatan bir yazı yazın. Tek kelime bile yeterli olur. Ben kendim “La Vie Est Belle” yazan bir tane yaptım bile. Dövmesini de taşıdığım bu cümle Fransızca “Hayat Güzeldir.” demek. Bir kumaş boyası alıp eski bir tişörtümden diktiğim el çantasına gelişi güzel yazdım. Benim kendime ait olanın resmini çekemedim ama aşağıdakine oldukça çok benziyor diyebilirim.

ilgili yazı2

Konuşan Çantalar (2)

Ya da hayatımızın kadını Carrie Bradshaw’ın gençliğinin anlatıldığı The Carrie Diaries dizisindeki “Carrie Bag” tarzını örnek alabilirsiniz. Eşsiz bir tasarım için kendi hayat mottonuzu seçin ve yazın gitsin.

Konuşan Çantalar 4

Ben hiç uğraşamam diyorsanız eğer aşağıdaki resimlere bakmayı unutmayın, nereden alabileceğinizi görmek için istediğiniz çantanın üzerine tıklamanız yeterli.

Konuşan<a href=

Konuşan Çantalar 7

 

zamansız

Kon<a href=

Konuşan Çantalar 2

Konuşan Çantalar 2

Konuşan Çantalar 5

ilgili yazi

 

Konuşan Çantalar 2

 

Konuşan Çantalar 3

Konuşan Çantalar 4

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.