Kış Gelinleri İçin En Güzel 10 Gelin Makyajı Önerisi

Hayatınızın en önemli gününde kusursuz görünmek ve yıllar içerisinde o özel günün fotoğraflarına baktığınızda da kendinizi güzel hatırlamak için hem gelinliğinize hem de düğün temanıza uyan bir makyaj yaptırmanız önemli. İşte düğününü kış mevsiminde yapacak olan kış gelinleri için en güzel 10 gelin makyajı önerisi..
Wedding-Makeup-Look

Dumanlı göz makyajı kış gelinleri için en ideal makyaj stillerinden biridir. Giydiğiniz dantelli ve uzun kollu gelinliğiniz ve dağınık topuzunuza en iyi uyum sağlayacak göz makyajı kesinlikle dumanlı göz makyajıdır. Bir de nude tonlarında bir ruj sürerek bu makyajı tamamlarsanız harika bir kış gelini olabilirsiniz.
wedding-hair-and-makeup-48

Dumanlı göz makyajını sade renklerle birlikte kullanmak yerine pembe tonlarında ruj ve pembe allık ile de kullanabilirsiniz. Eğer gelinliğiniz ve topuzunuz sade ise bu tür bir makyaj sizin için idealdir.
slide9

Bronz göz makyajı, ince bir eyeliner ve nude bir ruj ile sadelikle abartıyı dengeli bir şekilde kullandığınız bir makyaj elde edebilirsiniz.
Screen-Shot-2015-03-11-at-16.28.33

Düğününüzde yüzünüzün çekici ve güzel görünmesini istiyorsanız takma kirpik kullanmalısınız. Kalın ve yoğun takma kirpikler gözlerinizi güzel gösterecektir.
pronovias-bridal-wedding-makeup-inspiration-2014-catwalk-6.full

Daha tane tane ve uzun kirpikler elde etmek için tek tek eklenen kirpiklerden faydalanabilirsiniz. Hem üst hem de alt kirpiklerinize uygulayacağınız bu takma kirpiklerle hem daha doğal hem de stylish bir görünüm elde edebilirsiniz. Elbette dikkati gözlerinizden başka eyre çekmemek için çok hafif bir allık ve yine çok hafif bir ruj kullanmalısınız.
bc5ca0045feb6186

Eyeliner gelin makyajında büyük önem taşıyan bir malzemedir. Siz de hem sade hem de şık bir makyaj elde etmek için kuyruklu eyeliner makajı yapabilirsiniz.
Daalarna-Wedding-Dress-Collection-Bridal-Musings-171

Kedi gözü eyeliner göz makyajı kış gelinleri için son derece ideal bir seçimdir. Yüz konturleme işlemi ile elmacık kemiklerinizi çıkarmalı ve gül kurusu renginde bir ruj ile makyajınızı tamamlamalısınız.
FPuaPW0L63g

Kim demiş kış gelinleri renkli makyaj yapmaz diye. Birkaç farklı renk kullanarak harika bir göz makyajı elde edebilirsiniz.


glamourous-vintage-plum-inspiration-photo-shoot-from-Heather-Elizabeth-Photography-4

Gri tonlarında gölgeli bir göz makyajı ve mat kırmızı ruj ile mükemmel görünebilirsiniz.
IMG_1241

Gösterişten vazgeçemeyenler simli bir göz makyajı ve lip gloss ile abartılı bir gelin makyajı elde edebilir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply