Instagram hesabı

Düğün Hazırlığı İçin Takip Etmeniz Gereken 10 Instagram Hesabı

Düğün hazırlığı gelinler için en stresli dönemdir. Her şeyin eksiksiz olması için tüm detayları özenle seçerken ilhama ve farklı fikirlere ihtiyaç duyarsınız. Eğer siz de düğün hazırlığı içindeyseniz düğün temalı Instagram hesabı önerileriyle kendi düğününüzü şekillendirebilirsiniz. Düğün planlarken gelinlikten makyaja, ayakkabı seçiminden gelin buketi modellerine kadar pek çok detay bir bütünü oluşturacak şekilde seçilmeli. Farklı örneklerle birlikte kendi düğününüzü tamamen kendi zevkinize ve trendlere göre şekillendirmeye ne dersiniz?

İşte düğününüzü planlarken inceleyebileceğiniz 10 Instagram hesabı

@loveryl

https://www.instagram.com/loverly/

Düğün pastası, düğün fotoğrafları, düğün süslemeleri ve düğün saçları hakkında fikir edinmek için takip edebileceğiniz en güzel hesaplardan biri. Bu hesabı takip ederek romantik bir düğün organize etmek için harika fikirlere ulaşabilirsiniz.

@frenchweddingstyle

https://www.instagram.com/frenchweddingstyle/

Fransız bir blogger tarafından yönetilmesi, romantik düğün detayları için ilham almanızı sağlıyor. Bu hesap aynı zamanda balayı konusunda da harika fikirler içeriyor. Düğün çiçeğinden papyon seçimine kadar en küçük detay hakkında bile ilham alabilirsiniz.

@hairandmakeupbysteph

https://www.instagram.com/hairandmakeupbysteph/

Eksiksiz bir düğün için saç ve makyaj konusunda bir Instagram hesabı arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri. Seçtiğiniz gelinliğe ya da düğün temanıza göre hangi saç modelini yaptıracağınıza ya da makyajınızda hangi tonları kullanacağınıza bu hesabı takip ederek karar verebilirsiniz.

@rockmywedding

https://www.instagram.com/rockmywedding/

Bir ingiliz düğün hesabı olan bu harika Instagram hesabı da en trend düğün detaylarını içeriyor. Seçtiğiniz gelinliğe uygun bir geln buketi ya da farklı düğün temaları konusunda en modaya uygun seçenekleri gözden geçirmek istiyorsanız bu hesabı takip edebilirsiniz.

@100_layercake

https://www.instagram.com/100_layercake/

Pastanın yanı sıra düğün salonu dekoru ve süslemeleri ile ilgili de harika fikirler edinebileceğiniz hesaplardan biri. Kapalı ya da açık ne tür bir mekanda düğün yapacaksanız süslemeleri de buna göre seçmeniz gerekir. İşte bu hesapta harika düğün temaları yer alıyor.

@festivalbrides

https://www.instagram.com/festivalbrides/

Bohem bir gelin olmak ve bohem trendlerine göre bir düğün organize etmek istiyorsanız farklı fikirler edinmek adına takip edebileceğiniz en güzel hesaplardan biri. 2018 düğün trendleri konusunda bu hesap size en iyi örnekleri sunabilir.

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

tofu nasıl yapılır

Tofu Nasıl Yapılır? Tofu Tarifi

Vejetaryen ve veganların bitkisel ürün tüketme ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturulmuş tofu, bir soya peyniridir. Soya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir