Nasıl Hippi Gelin Olunur?

Modern zamanların gelin hayalleri hippi gelin olmaktan yana. Kır düğünlerinin bohem havası artık birçok gelinin favorisi oldu. Siz de bohem düğünlerden hoşlanıyor ve bir hippi gelin olmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz fikirlere göz atmadan düğün alışverişi yapmayın.

İşte hippi gelin olmak için tavsiyeler

  • Hippi gelin olmak için atacağınız ilk adım bohem tarzda bir gelinlik seçmek olmalı. Bunun için kabarık, prenses kesim gelinlikler yerine salaş, düz formlu gelinlikler tercih edebilirsiniz. Tam da bu örnekte olduğu gibi.

French Connection Cari Sparkle Maxi Wedding Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Eğer yaz aylarında bir kır düğünü yapacaksanız ve biraz daha feminen görünmek istiyorsanız ince askılı, dantel detaylı, sırt dekolteli bir gelinlik de tercih edebilirsiniz.

Etsy Delicate Lace Wedding Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kır düğünleri genellikle bahçe de ya da kumsal gibi yerlerde yapılır. Hem rahat etmeniz hem de hippi gelin olmak için düz taban ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

ASOS DESIGN Veil Wide Fit Bridal Ballet Flats (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Eğer düğününüzde biraz daha uzun boylu görünmek ve gelinliğinizin daha şık görünmesini istiyorsanız düz taban yerine dolgu topuk ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

ASOS DESIGN ASOS HOOLA Bridal Wedges (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Saçlarınızı salaş bir topuz yaptırabilir ve bu tarz bohem küpelerle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Jennifer Behr Delphine Floral Vine Drop Earrings (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Saç aksesuarı olarak da zarif bantları tercih edebilirsiniz. Kocaman çiçeklerden oluşan taçlar artık yerini bu zarif bantlara bıraktı.

Urban Outfitters Golden Flower Halo Headband (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Yine de tam olarak hippi gelin görünümü istiyorsanız zarif ve renkli çiçeklerden oluşan bir taç da tercih edebilirsiniz.

Jennifer Behr Poppy Circlet Headband (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Gösterişli bir saç aksesuarı yerine saçlarınıza gerçek çiçekler kondurmuş gibi görünecek zarif çiçekli tokalar da tercih edebilirsiniz.

Rock N Rose Dried Flower Bundle Pins (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Duvaklı bir gelin olmak istiyorsanız da örgü topuzunuza yakışacak retro bir duvak tercih edebilirsiniz.

Debra Moreland Scalloped Fingertip Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply