Yenilikçi Gelinlere İki Parçalı Gelinlik Modelleri

İki parçalı gelinlik modelleri son zamanların en trend gelinlik modellerinden biri oldu. Birçok koleksiyonda görmeye alıştığımız bu gelinlikler özellikle ince belini ortaya çıkarmak isteyen ve modern bir görünüm tercih eden gelin adayları için ideal. İşte sizin için derlediğimiz hem nikah, hem düğün hem de after party için tercih edebileceğiniz iki parçalı gelinlik modelleri.

  • İki parçalı gelinlikler, bir crop top ve bir etekten oluşan gelinliklere deniyor. Eteği, uzun, mini veya midi boylarda olabilen bu gelinlikler birçok düğün temasına da uyum sağlıyor.

Tadashi Shoji Huntley Top (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanlarda trend olan crop top ve yüksek bel modasını sevdiyseniz düğününüzde de böyle bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Fame And Partners Serena Lace Two-Piece Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Nikah için hem sade hem de modern bir gelinlik modeli arıyorsanız iki parçalı gelinlikler tam da size göre. Etek kısmı mini ya da midi olabilen bu tür gelinlikler nikah için son derece uygun.

Bhldn Payton Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • İçinde son derece rahat hareket edebileceğiniz bu gelinlikleri after party yani nikah sonrası partide de tercih edebilirsiniz.

Elliatt Bella Vista Two-Piece Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • İki parçalı olmasının yanı sıra daha çekici ve seksi bir görünüm istiyorsanız mutlaka crop top ve kalem etek tercih etmelisiniz.

Asos Design ASOS DESIGN racer neck two-piece bodycon midi dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Modern olmasının yanı sıra dantelli, uzun kollu gibi son derece romantik modelleri de bulunuyor.

Asos Edition ASOS EDITION crop top lace mini wedding dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Peki bu modern gelinliklere sizin bakış açınız ne?

Asos Curve ASOS EDITION CURVE BRIDAL Lace Long Sleeve Crop Top Maxi Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply