Alexander MCQueen 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Geçtiğimiz sezon kendini gösteren kabile savaşçısı etkisi, Alexander McQueen’in 2014 – sonbahar / kış koleksiyonunda yerini, Sarah Burton imzalı markada görmeye alışık olduğumuz asil, ketum ve biraz da gizemli Elizabeth dönemi kadınlarına bırakıyor.

Büyük kristallerle işlenmiş pilili A-kesim etekler ve elbiseler bizleri bir peri masalının içine dahil ederken vahşi görünümlü kürk paltolar bunun aslında karanlık bir peri masalı olduğunun sinyallerini veriyor. Sıra sıra örülmüş saçları ve siyah, beyaz, mor renklerden oluşan makyajlarıyla modeller, koleksiyonun tüylerimizi ürpertmesine vesile oluyor. Sonda gördüğümüz halka detaylı fildişi uzun cüppelerin ve uçuşan tüylerin bu karanlık gezintiye romantik bir dokunuş yaptığı defileye siz de bir göz atmak ister misiniz?

Alexander MCQueen 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Picture 1 of 34

2014 Kışın vahşiliğine rağmen ben size bu elegant McQueen’i önereceğim. Detaylı incelemk isterseniz aşağıdaki görsele tıklyabilirsiniz.

Hakkında İzlem Küsmen

avatar
İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

Buna da Göz Atın

Salon Dekorasyonu İçin En Şık Berjer Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonun için büyük değişiklikler yapmak yerine ufak tefek değişimlerle bambaşka bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir