En Seçkin 2018 New York Moda Haftası Sokak Stilleri

Moda trendlerini yakından takip edenler de bilir ki moda haftalarında podyum kadar sokağın nabzını tutmak da son derece önemli. Podyumdaki ilkbahar-yaz trendlerinin yanı sıra sokak stilleri de kendi stilimiz için fazlasıyla ilham yüklü. En özgün tarzlar ve farklı stiller tam da moda haftasında ortaya çıkıyor. İşte biz de sizin için 2018 New York moda haftası’nda objektiflere yansıyan en güzel sokak stillerini derledik.

Moda Haftası’na Damga Vuran En Güzel Sokak Stilleri

Fotoğraf: Getty Images

Bu yıl sokak stillerinde en göze çarpan şey midi etekler oldu. Pilili, A kesim, uçuş uçuş midi etekler, kombinlere canlılık katmak için kullanılıyor.

 

Fotoğraf: Getty Images

Oversized trendi, bu yıl kazaklarda karşımıza çıkıyor. Boyfriend kot pantolon, oversized ve canlı kırmızı kazak, büyük bir çanta ve çizmelerle bu kombin harika görünüyor.

 

Fotoğraf: Getty Images

Denim parçalarda bu yıl bolca işleme ve nakışlar göreceğiz. Bu gül nakışlı denim pantolon da bunun habercisi.

 

Fotoğraf: Getty Images

60’lar modasını yansıtan muazzam bir kombin. Bu vintage gözlükler 2018 ilkbahar-yaz modasına damgasını vuracak gibi görünüyor.

Fotoğraf: Getty Images

Topuklu terlik trendi hala devam ediyor. Buna ek olarak canlı renkler ve sıcak tonlar bu sezon bolca kullanılıyor.

 

Fotoğraf: Getty Images

Oversized denim ve bomber ceketler stilinizi tamamlamanın en şık yollarından biri.

Fotoğraf: Getty Images

2018 ilkbahar/yaz trendleri arasında yer alan çiçek desenlerini en güzel özetleyen kombinlerden biri. Diz üstü çizme ve renklerin kullanımı harika.

Fotoğraf: Getty Images

2018 New York moda haftası sokak stilleri içinde en çok karşılaşılan detay hiç kuşkusuz diz üstü çizmeler oldu. Birçok kişi kombinlerinde bu çizmelere yer verdi.

Fotoğraf: Getty Images

Çizmeleri, midi ya da maxi elbise ve eteklerle kullanmak da son dönem trendlerinden biri.

Fotoğraf: Getty Images

Geçen sezon popüler olan takım elbiseler bu sene rengarenk ve desenli olarak karşımıza çıkacak. İşte bu kombin de bunun en güzel örneklerinden biri.

Fotoğraf: Getty Images

Monokrom trendinin en güzel kullanıldığı kombinlerden biri. Aynı rengin farklı tonlarını ya da aynı renkteki parçaları bir araya getirerek oluşturulan monokrom kombinler bu sene de popüler.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply