Ünlülerden Yılbaşı Stili İlhamı

Yılbaşında katılacağınız davette kusursuz mu görünmek istiyorsunuz? O halde ünlülerden yılbaşı stili ilhamı alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. İşte birbirinden stil sahibi ünlülerin yılbaşı partisine ya da kırmızı halı törenine giderken yaptığı muhteşem kombinler.

Jennifer Lopez

Büyüleyici güzelliğiyle ne giyse kendine yakıştıran Jennifer Lopez’in yılbaşı stili ilhamı parıl parıl! Bu harika parlak mini elbiseyi gümüş platform ayakkabılar ve yine parıltılı bir portföy çanta ile tamamlamış. Böyle büyüleyici bir elbiseye de saçları açık bırakmak yakışırdı.

Priyanka Chopra

Hint güzeli Priyanka Chopra da yılbaşına özel parlamayı tercih edenlerden. Payetlerle süslenmiş bu bacak dekolteli elbise size de ilham olabilir.

Gal Gadot

Wonder Woman’ın büyüleyici oyuncusu Gal Gadot, üstü parıltılı altı püsküllü bu uzun abiye elbise ile harika görünüyor.

Sarah Jessica Parker

Sex and The City’nin stiliyle kendine hayran bırakan oyuncusu Sarah Jessica Parker, simli midi elbisesini yine simli topuklu ayakkabılarla tamamlamış. Pembemsi elbisesine uyumlu bordo bir kaban ile de kendini garantiye almış.

Gigi Hadid

Size sıradışı ve bir o kadar da büyüleyici bir yılbaşı stili ilhamı Gigi Hadid’den geliyor. Harika bir tulumla yılbaşı partisinin en şık insanı olabilirsiniz.

Kendall Jenner

Ne giyse çok konuşulan Kendall Jenner’in bu kombini de yılbaşı stili ilhamı olabilecek cinsten. Diz üstü siyah çizmelerini, altın sarısı kadife bir elbise ile tamamlamayı tercih etmiş.

Adriana Lima

Eski Victoria’s Secret meleği Adriana Lima, bu tek omuzlu büyüleyici mini elbise ile harika görünmüyor mu?

ünlülerden yılbaşı stili
Amal Clooney

İnsan hakları avukatı ve George Clooney’in eşi Amal Clooney de stiliyle öne çıkan ünlülerden biri. Bu iki parçalı parlak takımı da yılbaşına yakışacak cinsten.

ünlülerden yılbaşı stili
Kate Hudson

Tulumlar çok popüler olmuşken hem çok rahat hem de şık görünen kıpkırmızı bir tuluma ne dersiniz?

ünlülerden yılbaşı stili
Anna Kendrick

Eğlenceli ve dikkat çekici bir kombin yapmak istiyorsanız Anna Kendrick’in giydiği bu püsküllü elbise size fikir verebilir.

ünlülerden yılbaşı stili
Selena Gomez

Son olarak en büyüleyici kırmızı elbise kombini Selena Gomez’in bu kırmızı halı stili oldu. Siz de ünlülerden yılbaşı stili ilhamı alarak bu tarz büyüleyici bir kırmızı mini elbise giyebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.