Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler

Temmuz ayı kapıya dayandı bile. Yaz havaları büyük şehirlerde çok da istenilen derecede geçmese de biraz da iyi oluyor diyebiliriz. Bunaltıcı sıcakların daha başlamadığını sürekli olarak hatırlatmaları dışında sıkıcı bir durum söz konusu değil. Yazın bitmesine daha çok varken, daha ortasına yeni yeni gelirken sizinle Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler paylaşmak istedim.

Çiçekli ve ya düz, pastel tonlar ve ya neon renkler hiç fark etmez yazın neşesini dışınıza vurmanızı sağlayacak bu kombinler için mutlaka aynı parçalara sahip olmanız gerekmiyor, kendi dolabınızdan seçeceğiniz benzer parçalar ile kendi tarzınızı şıklığa dönüştürebilirsiniz.

Her yazında söylediğim gibi aslında önemli olan şey kendinizi hayal gücünüze bırakabilmeniz. Biraz cesur olun, aynanın karşısına geçin ve uyumsuz gördüğünüz parçaları bile deneyin. Biz kadınların en çok sevdiği şey olan ayna karşında zaman geçirmek için bahaneler yaratmak çok kolay.

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler yapmak aslında sizin elinizde, biraz ilham almak belki tam tarzınızı bulmak için sayfanın sonuna kadar devam edin…

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 2

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 3

ilgili yazı2

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 4

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 5

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 6

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 7

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 8

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 9

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 10

 

ilgili yazi

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 11

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 12

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 13

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler 14

Temmuz Ayı İçin Renkli Kombinler

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply