Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu

Yaz geldi bazılarımız tatile gitti bazılarımız ise tatil için bayramı iple çekiyor. Daha tatile gidemeyenlerdenseniz eğer bikininizi seçmeniz konusunda size yardımcı olabileceğini düşündüğüm 5 ana maddeye göz atmak istiyorum. İşte size Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu.

1) En doğal haliniz ne ise sınırlarınızı ona göre belirleyin.

Her zaman kendinize bir şeyler almak eğlencelidir. İlk önce kendi istediğiniz rengi ve desenleri bir yere çizin çiziminiz güzel olmasa bile bunu deneyin. Rengi ve ya deseni belirlemek başlamak için iyi bir nokta.

Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu 11

2) Size uygun olmayacağını düşündüğünüz parçaları da deneyin.

Kaybedecek bir şeyiniz yok sonuçta. En uyumsuz parça bile üzerinizde çok güzel durabilir. Beğenmediklerinizi almak gibi bir zorunluluğunuz da yok.

Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu 22

3) Alışverişe bir arkadaşınızla gidin.

Mayo ve ya bikini denemek kolay bir iş değildir. Yanınızda size yardımcı olacağına ve zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş bu işi biraz daha kolaylaştıracaktır. Bence çoğu insan arkadaşlarıyla alışveriş yaptığında aldığı şeylerden daha mutlu oluyordur.

Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu

4) Asla giymeyeceğinizi düşündüğünüz bir renk ve ya desen seçin.

Aynı giymeyeceğinizi düşündüğünüz parçalarda olduğu gibi renkler de üzerinizde çok farklı durabilir. Kötü duracağını düşündüğünüz bir renk belkide yıllardır aradığınız “sizin renginiz”dir. Ve bikinilerde önemli olan sizi zayıf ya da şişman göstermesi değil sonuçta bikini. Önemli olan üzerinizde güzel durup durmadığıdır.

Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu 3

5) Bikini ve ya mayonuzu bir şapka ile tamamlayın.

Güzel bir şapka bikininizin daha da güzel görünmesini sağlayabilir. Söz konusu plaja gitmek olduğunda güneşten bir az olsun kaçabilmek ve ya başınıza güneş geçmesini engellemek için en güzel ve tek yol şapkalardır. Tabi bütün gün gölgede oturmak niyetinde değilseniz.

Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu 5

Bonus Madde: Pareonuzu dikkatli seçin.

Bazen şort ve tişörtle, bazende özel olarak aldığımız pareolarla plajların yolunu tutuyoruz. Seçeceğiniz paronuzun bütün bikinilerinize uyumlu olmasına özen gösterin. İnce tül ve ya dantelli düz renk pareolar benim kişisel favorilerim.

Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu 4

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

1 Comment

Leave a Reply