Monique Lhuillier 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Farklı tasarımcıların birbirinden şık gelinlik modellerini sunduğumuz bölümümüzde bu hafta gelinlik konusunda en başarılı isimlerden biri olan Monique Lhuillier 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunu sunuyoruz. Zarafeti ve şıklığı inkar edilemez olan bu koleksiyona yakından bakmaya hazır mısınız?

https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#10
  • Monique Ilhuillier dendiğinde akla ilk olarak zarafet geliyor. Düğün gününüzde son derece zarif bir gelin olmak istiyorsanız bu koleksiyona dikkat kesilmelisiniz. Sezonun trendi kısa gelinlik modelleri bu koleksiyonda da yer alıyor. Kabarık eteği ve asimetrik yapısı gelinliğe bambaşka bir hava kazandırıyor.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#11
  • Üzerinizden akacak kumaşlarda gelinlik arıyorsanız bu koleksiyon tam da size göre. Masalsı görünen gelinlikler tasarlayan ünlü tasarımcı, sezonun bir diğer trendi düşük omuz detayını da bolca kullanmış.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#14
  • Yaz gelini olacaksanız ve sıradışı gelinlik modelleri arıyorsanız bu koleksiyondaki çiçekli gelinliği görünce bayılacağınıza şüphe yok. Beyaz ve yeşil detaylı çiçek süslemeleriyle kır düğünleri için ideal görünüyor.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#2
  • Düşük omuzların yanı sıra koleksiyonda zarif sırf dekoltesi de bolca yer alıyor. Tüllü eteği, işlemeli üst kısmı ve sırt dekoltesi ile bu gelinlik modeli harika görünüyor.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#3
  • Bu koleksiyonun en güzel tarafı hem klasik bir gelin olmak isteyen hem de sıradışı bir gelin olmak isteyen gelin adaylarının isteklerine yanıt veriyor olması.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#5
  • Düz kesim gelinliklerin yanı sıra prenses kesim, kabarık gelinlikler de koleksiyonun önemli bir kısmını oluşturuyor.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/monique-lhuillier/slideshow/collection#7
  • Monique Lhuillier 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunda en beğendiğiniz gelinlik modeli hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.