Hem Rahat Hem Şık Hamile Plaj Stili

Yaz aylarında tatil yapmak herkes için rahatlatıcı olsa da hamileler için bazen zorlayıcı olabiliyor. Özellikle de büyüyen karın sebebiyle giyilemeyen kıyafetler can sıkabiliyor. Ancak hamileliğinizin büyük bir kısmı yaz aylarına denk geliyorsa bikini, kimono, elbise, etek gibi farklı hamile kıyafetleriyle harika bir plaj stiline sahip olabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz hamile plaj stili için en güzel örnekler.

  • Havuz ya da deniz kenarında üzerinize giymek için şık bir pareo arıyorsanız hamileler için birbirinden şık pareolar bulabilirsiniz.

Hamile Stacy Pareo (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Yüzerken rahat etmek istiyorsanız hamile mayo tercih etmenizde fayda var. Bunun için karın bölgesini sarmalayan şık bir mayo tercih edebilirsiniz.

Hamile Stella Mayo (Satın almak İçin Tıklayınız)

  • Tatilde elbiseler hem büyük rahatlık hem de şıklık sağlar. Tatil alışverişine çıktığınızda şık bir kot elbise almayı da ihmal etmeyin.

İşleme Detaylı Hamile Elbise (Satın almak İçin Tıklayınız)

  • Seyahate çıkarken, denize giderken ya da tatil bölgesinde gezerken rahat bir kombin yapmak istiyorsanız bu tunikler bir harika.

Yazı Baskılı Salaş Hamile Tunik (Satın almak İçin Tıklayınız)

  • Mayonuzun üzerine giyebileceğiniz şık bir pareo ile hamilelikte plaj stilinizi en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

Hamile Rowena Pareo (Satın almak İçin Tıklayınız)

  • Hamile olduğunuz için şıklıktan vazgeçmeniz gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Plaj stilinde de şık bir mayo ya da bikini tercih edebilirsiniz.

Straplez Hamile Mayo (Satın almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.