Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri

Bütün kadınlar tırnaklarıyla uğraşmaya bayılır. Bazıları ise daha çok bayılır. Tırnaklarımı yemeği bıraktığım günden beri her gün farklı oje sürüyorum desem yeridir. Hal böyle olunca tırnak süslerine de iyiden iyiye alıştım. İşte size kendim en çok kullandığım Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri :

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 6

İlk olarak herkesin merak ettiği bu ombre ojelerden başlamak istiyorum. Yapılması belkide en kolay olan tırnak süsleme şekli. Herhangi bir bulaşık süngerini ve ya makyaj süngerini dilediğiniz renklerle harmanlayıp tırnaklarınıza uyguluyorsunuz. Detaylarını aşağıdaki resimde de görevilirsiniz.

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 2

Küçük çocukların en çok ilgisini çeken şekillerden biri olan smokinli tırnakları yapmak aslında çok kolay. Tırnağınızı beyaza boyadıktan sonra kürdanla uç tarafta birleşen iki çizgi çizin, daha sonra tırnağınızın ortası beyaz kalacak şekilde diğer yerlerini siyaha boyayın ve beyaz kalan yerlere düğme ve bir fiyonk yerleştirin. Uygulaması anlatmasında daha kolay emin olun.

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri

Bir diğer sevimli fikir ise Mickey Mouse yapımı. Biri büyük ikisi küçük toplamda 3 noktanın birleşiminden ortaya çıkan minik Mickey’lerin üzerine küçük kırmızı kurdelelerle onu Minnie haline getirebilirsiniz.

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 5

Kapak resmindeki tırnaklar ise en kolayı. İstediğiniz bir renk ojeyi sürün uç kısımlarına biraz daha açık ve ya biraz daha koyu bir renk ile ince şerit geçin. İşte tırnaklarınız hazır.

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 4

Gazete Kağıtlarıyla yapılan tırnaklar ise yapılması en kolay olanlardan biri. Gazete kağıdını alkolün içine (kolonya, içki, saf alkol vb.) sokup çıkartıyorsunuz ve tırnaklarınıza bastırıyorsunuz. 10-15 saniye sonra çekip tırnaklarınızın üzerine cila sürüyorsunuz. Ve bu kadar kolay 🙂

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 3

Yapılışında özellikle bilinmesi gereken herhangi bir bilgi olmayan ama yine de Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri için devam edin:

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 7

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 8

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 9

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 10

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 11

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 12

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 13

Kolay Tırnak Süsleme Fikirleri 14

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

3 Comments
  1. Merhaba, tırnak desenleri çok hoşuma gitti, rica etsem mavi ve pembe ile yapılan tırnak desenindeki, pembe renk ojenin marka ve numarasını verebilirmisiniz.

    Reyhan Bayraktar

  2. merhaba ben kıbrıstan ayse siten cok güzel başarillarinin devamini dilerim kıbrìstan sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published.