Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları

Tarz sahibi olmak için büyük markalara tonlarca para dökmeye gerek yok. Evinizde olan ve ya çok uygun fiyata bulabileceğiniz parçaları birleştirerek tarz sahibi olmak mümkün. Bu parçalardan biri de klasik gömlekler. İşte size Gömleklerle Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları.

Uzun desenli ve ya düz etekleri, klasik gömleklerle birleştirip bu klasikliği atmak için spor ayakkabıyla uygun ve dengeli bir görüntü yaratabilirsiniz.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları

Tamamen baştan aşağı siyah giyinmek herkesin yapabileceği bir şey yıllardır eskimeyen bu görüntü tarz olmanın bir başka yolu.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 2

Blazer ceket ve kısa etek kombini her kadının dolabında bulunan kıyafetlerden çıkabilir. Klasik bir ayakkabı ve çanta bu görüntüyü tamamlamak için yeterli.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 3

Blazer ceket ve kot pantolon birlikte günlük bir şıklık yaratır. Küçük bir el çantası ve spor ayakkabı yine dengeyi sağlamanıza yardımcı olur.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 4

Uzun yelek içine giyilen bir gömlek ve yüksek belli bir etek iş kıyafetleri için şık bir tercih olacaktır. Toplantılar da ve ya iş yerinde dikkat çekmek ama dikkat çekerken göze batmamak için tercih edilebilir.

ilgili yazi

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 5

Kot üzerine kot bu sene sık karşılaştığımız görüntülerden. Kot gömlek yerine kot ceket ve beyaz klasik bir gömlek sokak modası tarzından çıkıp daha klasik ama bir o kadar da tarz olmanızı sağlayacaktır.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 6

Tayt üzerine giyilen uzun gömlekleri belinize bağlayacağınız hırka ve ya kazakla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca takacağınız renkli bir çanta çok şık duracaktır.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 7

Straplez elbiselerinizi gömlekle giyebilirsiniz. Günlük olarak tasarlanan bazı straplez elbiseleri içine gömlekle giydiğinizde çok hoş ve klasik duracaktır.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 8

Bahçıvan pantolonların içine klasik beyaz gömlek görüntünüzü spor havasından çıkıp daha klasik bir havaya sokacaktır. Bir stilletoyla kombinlendiğinde ise dahada klasik bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

 

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 9

Midi etek üzerinde bol kazakla ve içine giyeceğiniz bir gömlekle çok tarz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Daha fazla Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları için aşağıdaki görsellere bakın.

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 10

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 11

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 12

 

fransız

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 13

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 14

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 15

Uygun Fiyata Tarz Sahibi Olmanın Yolları 16

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.