Danielle Frankel 2020 Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Danielle Frankel 2020 yaz gelinlik koleksiyonunda, modern gelinlere oldukça güzel tasarımlar sunuyor. Gelinlik seçerken klasik, romantik tercihler yerine daha modern tasarımlar tercih ediyorsanız bu koleksiyona mutlaka göz atmalısınız.

İnce askılı, kemerli ve asimetrik etekli bu gelinlik ile nikah ya da düğünde oldukça şık görünebilirsiniz.

Danielle Frankel 2020 yaz gelinlik koleksiyonunun en dikkat çeken tasarımı ise bu saten, uzun kollu ve balıkçı yaka gelinlik oldu.

Modern gelinler için oldukça şık gelinlik tasarımları bulunan bu koleksiyonda nikah, gelin alma ya da after party için de harika elbiseler yer alıyor.

Sadelik ve modern tasarımlardan yana tercihler yapmayı seviyorsanız bu koleksiyona mutlaka göz atmalısınız.

Son yıllarda düğünde takım elbise giymek de oldukça popüler oldu. Modern gelinliklerden bahsederken bu koleksiyondaki takım elbiselerden söz etmemek de olmaz.

Takım elbiselerin yanı sıra ceket elbise tasarımı da bu koleksiyonda en dikkat çeken tasarımlardan.

Sade bir saç ve makyaj ile bu tasarımları giydiğinizde en modern ama bir o kadar da şık bir gelin olacağınıza şüphe yok.

Koleksiyonun en sevilen gelinlik tasarımlarından biri de kabarık midi eteği ve derin V yakasıyla şahane görünen bu gelinlik oldu.

Meghan Markle’ın gelinliğinden sonra sade gelinlikler ön plana çıkmışken siz de bu sade ve zarif gelinlikle dünya evine girebilirsiniz.

Dantelin ve satenin büyüsünü bolca kullanan tasarımcının koleksiyonundaki diğer gelinlikler de görülmeye değer.

Bu muazzam koleksiyondaki gelinliklerden sizin favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply