Ünlü Stili: İkon First Lady, Jacqueline Kennedy

Jacqueline Kennedy, Amerikan kadının idolüydü uzun yıllar. Ne zaman adı geçse herkesin aklında o zarif ve muhteşem görüntüsü gelir. Kennedy’nin tarzını Hepburn ile bağdaştırmak yanlış olmaz. Her zaman iyi giyimli zarif ama ölçülü olduğunu görebilirsiniz.

Chanel’in ceketleri, Oleg Cassini’nin zarif elbiseleri, hafif kabartılmış küt saçlar için Jackie’yi anlatan bir kaç betimleme diyebiliriz. Tarihten kadınları anlatmaya Prenses Diana ile başlamıştım. Bugünkü konuk Jacqueline Kennedy. Kendisi Amerikanın çok sevdiği başkanının biricik eşi, halkın idol first lady’si.

Bakalım Jackie’ nin tarzı için siz neler düşünüyorsunuz?

3409l

Picture 1 of 13

Hakkında Ceren Uzuner

avatar
Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

Buna da Göz Atın

Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz

Gracy Accad 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir