Askeri Pantolonla Kırmızı Pabuçlar

Günaydın millet! Havanın yaptığı ateşkesle (yapmuru kastediyor) birlikte bu haftasonu bu fotoğrafları çektim. Çok çok soğuktu. Ama yine de paltomu çıkardım ki size genel görüşümü gösterebileyeim.

Bu kombinimde son gözdelerim olan 2 indirim alışverişimi göstereceğim. 

1) Ayakkabı: Eğer beni instagram’dan takip ediyorsanız kararsız kaldığımı biliyorsunuz. Sonunda Valentino klonunun yerine bunu seçtim. Çünkü daha daha rahat ve giymesi daha kolay.

2) Kazak: Arkası pileli aslında ve çok güzel görünüyor. ama size bir dahaki sefere gömleksiz göstermeliyim.

Mutlu Perşembeler!! Yorumlarınız ve e-postalarınız için çok sağolun! Öptüm.

img_0654_zps95772e06

Picture 1 of 9

Ayakkabı ve Kazak / Heels & Sweater: Zara sales; Pantalon / Pants: Lefties; Bluz ve Çanta /blouse & Bag: Zara old; Bilezik / Bracelets: Zara f/w 12-13; Saat /Swatch: Tous; Güneş Gözlüğü/Sunnies: Prada Baroque.

Good morning guys! the weather gave a short truce and I could take these pictures this weekend! It was cold, very cold! But I took my coat off to show you the outfit!

In this look are two of my new sale purchases:

1) The heels: if you follow me on Instagram (@ mondaytofridayblog) you will know that I was undecided… finally I chose these instead of Valentino clone beacuse they are more comfortable and easy to wear.

2) This sweater: the back is pleated, but I have to show you without the shirt because it is more beautiful.

Have a happy Thursday!! thank you for your comments and emails! xo

Hakkında Alba Sánchez García

avatar
I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with alba@kadinimmutluyum.com :)

Buna da Göz Atın

Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz

Gracy Accad 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir