Zamansız Elbiseler

Yazın hayat kurtarıcı parçasıdır elbiseler. Zaman ve ya mekan fark etmeden giyebileceğiniz bir kaç tan elbiseyi dolabınıza eklemek ister misiniz? İşte size; ister şık bir davet için, isterseniz günlük bir öğle yemeği için tercih edebileceğiniz Zamansız Elbiseler.

Beyaz elbiseler yazın tüm yansımalarını içinde barındırır. Gece ve ya gündüz farklı aksesuarlarla kullanıldığında spordan şık bir görüntüye geçebilirsiniz. Bir terlik ve ya sandaletle günlük, topuklu bir ayakkabıyla geceye hazır olabilirsiniz.

Zamansız Elbiseler 1

Küçük siyah elbise! Her kadının dolabında bulunması gereken en önemli parça. Her ortama uyum sağlayabilen bu elbiseleri dilediğiniz gibi tamamlayıp, istediğiniz ortama uyum sağlayabilirsiniz. Yaz geceleri üstünüze alacağınız bir kot ceket ve ya gece klübü için hazırda duran bir topuklu ayakkabı aksesuar olarak yetecektir. Spor ayakkabıyla kombinlediğinizde hem 2014 spor ayakkabı çılgınlığına siz de katılmış olursunuz hem de tarzınızı yansıtırsınız.

Zamansız Elbiseler 3

Tek renk elbiseler genelde zamansız olarak kullanılabiliyor. Bunun dışında hem gece hem de gündüz için uygun olan çiçek desenli elbiselere de göz atmak gerek. Her ne kadar resimde belli olmasa da Elie Saab’ın bu elbisesini yurt dışı seyahatimde bayıla bayıla satın aldım ve gerek spor ayakkabılarımla gündüz arkadaşlarımla buluşmaya giderken, gerekse aile dostumuzun düğününde kırmızı stilletolarımda rahat rahat kombinleyebiliyorum.

Zamansız Elbiseler 4

Bu tarz elbiseler için yazılacak pek bir şey yok. Kendi tarzınıza uygun bir elbise bulmak ve onu her yere uygun hale getirmek biraz ilham gerektiriyor sadece. Aslında en güzel örnekler ufak ve değişik detaylı elbiselerden çıkıyor. Sizin için en doğru detayla Zamansız Elbisenizi bulmak için sayfanın sonuna kadar devam edin.

fransız

Zamansız Elbiseler 5

Zamansız Elbiseler 6

Zamansız Elbiseler 7

Zamansız Elbiseler 8

Zamansız Elbiseler 9

 

ilgili yazı2

Zamansız Elbiseler 10

Zamansız Elbiseler 11

Zamansız Elbiseler 12

Zamansız Elbiseler 13

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.