Sosyeteyi Konuşturan Yasemin Hekimoğlu’nun Düğünü

The latest thing markasının sahibi Yasemin Hekimoğlu, sosyetik bir ailenin oğlu Umur Gençoğlu ile dünya evine girdi. İstanbul’da nikah kıyan genç çift, düğünü Venedik’te yaptı. İstanbul’dan 250 seçkin ismin katıldığı düğün The Arselane adlı mekanda gerçekleşti. Düğünün yaklaşık olarak 1 milyon euro’ya (6 milyon 800 bin lira) mal olduğu ise söylentiler arasında. Hem İstanbul hem Venedik’te nikah kıyan, karşılama yemeği ve after party gibi arka arkaya etkinlikler düzenleyen Yasemin Hekimoğlu’da 10’a yakın farklı gelinlik giydi.

İşte Yasemin Hekimoğlu’nun düğünü ile ilgili diğer detaylar.

  • İstanbul’daki nikahta giydiği sade gelinlik Rosie Assoulin markasına ait. Bu gelinliğe yaraşır bir şekilde sade bir topuz ve sade bir makyaj tercih etmiş.

  • Giydiği bu dantelli, pelerin gelinlik ise ünlü gelinlik tasarımcısı Zuhair Murad imzalı. Bu gelinlikle birlikte beyaz çiçekler ve sade birtaç tercih etmesi de oldukça yerinde olmuş.

  • Konukları karşıladığı bu harika beyaz elbise Giambattista Valli tasarımı. Boğazlı, pelerinli ve hiçbir işlemesi olmayan bu elbise en sevilenlerden.

 

  • Yasemin Hekimoğlu’nun düğünü boyunca makyajlarını yapan isim ise Didem Soydan’ın yakın arkadaşı Fezi Altun’du. Düğünü boyunca genellikle sade topuzlar tercih ettiği de gözlerden kaçmadı.

  • Konuklarını karşıladığı bir diğer sade elbise ise Zimmarmann imzalı. Uzun kolları ve parlak kumaşıyla oldukça şık görünüyor.

 

  • Düğünün en çok konuşulan kısmı ise Disko temalı partisi oldu. Bu partide giydiği elbise Reem Acra tasarımı. Bu elbiseyi tamamlayan tüylü tacı ise en ön plana çıkan detaylardan.

  • Venedik’teki masalsı düğünde giydiği gösterişli gelinlik daha önce de tercih ettiği Giambattista Valli markasına ait. Kolları ve uzun kuyruğuyla oldukça gösterişli görünüyor.

  • Düğün sonrası verdikleri after party’de ise Monique Lhuillier imzallıü tüylü bir elbise giydi.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.