En Şık Söz ve Nişan Pastası Önerileri

Söz ve nişan pastası için karar veremediyseniz seçtiğimiz önerilere göz atma vakti. Önümüzdeki günlerde bir isteme, söz ya da nişan töreni yapmayı düşünüyorsanız davetlilerinize sunacağınız pasta için de kolları sıvamanın zamanı gelmiş demektir. İster yaptırın ister yapın ama bu muhteşem pastalara göz atmadan önce karar vermeyin.

Söz ve nişan pastaları genellikle sade şekilde yapılır. Siz de sade bir pasta yaptırmak istiyorsanız bu beyaz ve çiçekli pasta harika olabilir.

Beyaz güllü bu harika pasta da söz ya da nişan pastası olarak harika bir pasta modeli.

Evinizde ya da herhangi bir mekanda söz, nişan töreni düzenlediyseniz, dekorasyonda tercih ettiğiniz renklere uygun bir pasta tasarımı tercih etmenizde fayda var.

Son zamanların en popüler kutlama pastası modellerinden biri de bu beyaz ve yeşil birlikteliğindeki minimalist pasta.

Nişan ya da söz yüzüğü takılacak törende pasta tasarımı da bu temaya uygun olmalı. Bu açıdan yüzük kutusu temalı bu harika pastayı siz de yaptırabilirsiniz.

Yüzük şeklinde yapılmış ve meyvelerle süslenmiş bu büyüleyici pastaya ne dersiniz?

söz ve nişan pastası
https://i.pinimg.com/564x/ed/a2/58/eda2589fa4ac95e2c201ac30c212a299.jpg

Son yıllarda özel gün pastalarında görünüm kadar lezzete de önem veriliyor. Siz de bu en özel gününüzde davetlilerinize lezzetli bir pasta yedirmek istiyorsanız bu muazzam çikolatalı pasta harika olabilir.

Aile arasında küçük bir kutlama yapmayı düşünüyorsanız daha küçük ve daha samimi pastaları tercih edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz bu söz ve nişan pastası önerilerinden favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply