En Farklı Ruj Renkleri ile Alışılmışın Dışına Çıkın

Son zamanlarda makyaj alanında birbiri ardına devrimler yapılıyor. Makyaj konusunda yeniliklere açıksanız siz de bu harika trendleri yakından takip ediyorsunuz demektir. Renklerin yoğun olarak kullanıldığı makyajlarda en göze çarpan şey alışılmadık ruj renkleri. Kırmızı ya da pembe gibi klasik renklerden sıkıldıysanız sizin için en farklı ruj renkleri listesi yaptık.

  • En göze çarpan renklerden biri olan mor son zamanlarda makyaj trendleri arasında yer alıyor. Siz de sade bir göz makyajı ile birlikte bu çarpıcı rengi kullanabilirsiniz.

Nyx / Velvet Matte Lipstick Violet Voltage (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • En alışılmadık renklerden biri de hiç kuşkusuz yeşil. Ruj olarak hayal edemeseniz bile şık bir makyajda harika durabilir.

Lime Crime Unicorn Lipstick (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Mordan sonra en çok ilgi gören renklerden biri de hiç kuşkusuz mavi. Bu rengi parlak makyajlarla birlikte de kullanabilirsiniz.

Sephora Collection SEPHORA COLLECTION – #Lipstories Lipstick (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Grimsi kahvelerden sonra tam bir gri ruj denemeye ne dersiniz? Vamp bir görüntü arıyorsanız bu ruj rengini mutlaka denemelisiniz.

Givenchy / Rouge Interdit Vinyl Color Enhancing Lipstick (n16) Noir Revelateur (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Siyaha yakın bordo rengi de makyaja bambaşka bir çekicilik katabilecek renklerden.

M·A·C MAC Matte Lipstick (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Nude pembeleri bir kenara bırakıp parlak bir pembe rengini sürmeye hazır mısınız?

Marc Jacobs Enamored Hi-Shine Lip Lacquer (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanlarda her alanda olan metalik trendine farklı rujlar da ayak uyduruyor. Metalik yansımaları olan bu lila ruj da bunun en güzel örneği.

MAC Grand Illusion Glossy Liquid Lipcolor (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Metalik trendi demişken altın dudaklardan bahsetmemek olmaz. Özel davetlerde bu ruj ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Juicy Couture Lip + Eye Topper (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Renkli ve simli rujların etkisi de yadsınamaz. Kendinizi tam bir deniz kızı gibi hissedeceğiniz bu rujlara bayılacaksınız.

Lime Crime Diamond Crushers Lip Topper (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply