Bantlı Gelin Saçı Trendi İçin En Güzel 7 Saç Bandı

Düğün hazırlığı yapıyorsanız ve gelin saçı konusunda farklı tercihler yapmak istiyorsanız 2018 gelin saçı trendleri arasında yer alan saç bandı modellerine mutlaka göz atmalısınız. Alın kısmında yer alan bu harika bantlar gelin saçını çok daha çekici hale getiriyor. Gelinliğinizin modeline göre tercih edeceğiniz saç bandı ile kusursuz bir gelin olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel saç bandı modellerine göz atmaya ne dersiniz?

İşte bantlı gelin saçı modelleri

  • Gösterişli bir gelin olmak istiyorsanız bu kalın, taşlı saç bandı tam da siz göre. Bantlı gelin saçı için saçlarınızı açık bırakıp geniş dalgalar yaptırabilirsiniz.

Etsy Vintage Wedding Headband, Rhinestone Bridal Headband, Couture Bridal Headband (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Daha zarif saç bandı modelleri arıyorsanız bu harika taşlı model tam da size göre.

Brides & Hairpins Bianca Crystal Halo & Sash (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Saçlarınızı topuz yaptırarak bir saç bandı kullanmak istiyorsanız kafanızın bir köşesinde duracak bu harika saç bandını tercih edebilirsiniz.

Etsy Rhinestone Floral Headpiece, Bridal Crystal & Rhinestone Headband, Floral Wedding Hair Accessory (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kır düğünü ya da kumsal düğünü yapmayı planlıyorsanız bantlı gelin saçı trendini yakalamak için bu harika çiçekli saç bandı oldukça ideal.

Etsy Flower Crown Veil – Boho Flower Crown Veil – Braided Flower Crown Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sade bir gelin olmak istiyorsanız bu harika ikili, ince saç bandı harika bir seçenek. Özellikle sade saç modelleri için tercih edilebilecek en sade modellerden.

Brides & Hairpins ‘Gia’ Double Banded Halo Headpiece (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Saç bandı konusunda daha klasik tercihler yapmak istiyorsanız bu taç şeklinde olan saç bandı tasarımları tam da size göre.

Etsy Floral Wedding Headband, Flower Bridal Headband, Rhinestone Headband, Silver Leaf Headband (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Vintage bir düğün hayal ediyorsanız ve diğer detayları vintage olarak seçtiyseniz bu harika vintage saç bandı bantlı gelin saçı modeli için oldukça ideal.

Etsy Floral Gold Bridal Headband, Bridal Hair Accessories (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply