Baba Oğul Kavgalarına Küçük Bir Mola

Kaliteyi estetik dokunuşlarla birlikte bir yaşam tarzına dönüştüren Enza Home ürünleri, evinizi şık tasarımlarla süsleyen bir lifestyle markasıdır. Oturma alanlarınızı keyifli ve rahat bir yapıya kavuşturan üçlü koltuklar ve oturma grupları ile genç, dinamik ve modern bir tarz sunar. Enza Home bir konsept markası olarak tüm ev mobilyaları ve aksesuarları içeren geniş ürün yelpazesi sunar. Farklı yaşam tarzlarını yenilikçi dokunuşlarla evinize taşır. Modern şık ve sportif tarz sunan üçlü koltuklar da bunlardan bir tanesidir. Üçlü koltukların en konforlu örneklerini Enza Home’da bulabileceğinizde emin olabilirsiniz.

Üçlü Koltuk Kavgasına Son

En meşhur baba-çocuk kavgaları içinde üçlü koltuk savaşı, hiç kuşkusuz ilk sırayı alır. Koltuklara el koyan çocuklar, babalarına koltuğu kaptırmama kavgasına girmeyi çok sever. Televizyon karşısındaki üçlü koltuk, maç seyretmek isteyen baba ve çizgi film izlemek isteyen çocuk arasında paylaşılamaz. Kumanda kavgası da buna eklenince tartışmanın boyutu iyice büyür. Enza Home ürünleri, üçlü koltuk kavgasına son vermek için kullanışlı modeller sunarak bu sorunu ortadan kaldırır. Rahat ve geniş
tasarımıyla Santiago koltuk takımı, baba oğul arasındaki üçlü koltuk kavgası için iyi bir çözüm oluşturur. Özel kumaş dokusu, kusursuz dikiş detayları ve rahat kırlentleri ile evdeki herkese konforlu kullanım olanağı sunar. Üçlü ve ikili koltukları ile baba ve oğul arasındaki buzları eritmeye birebirdir. Estetik ve sportif yapısı, ahşap ayakları, şık tekli koltuğu ve takıma uygun pufu ile evinize modern bir hava verir.


En Meşhur Baba-Çocuk Kavgaları Nelerdir?

Aslında bu konuda sıralanabilecek birçok neden var. Kavgaların çeşitliliği biraz da baba ve çocuğun taşıdığı karakteristik özelliklere bağlıdır. İnatçı çocuklar, pek çok konuda kavga çıkarabilir ama bazı nedenler vardır ki bunlar neredeyse her baba çocuk arasında yaşanır:

  • Televizyonda istedikleri programı izlemek adına yapılan kumanda kavgası (çizgi film – futbol)
  • Rahatça oturmak, uzanmak ya da televizyon izlemek için yapılan üçlü koltuk kavgası
  • En çok sabah ya da gece saatlerinde ortaya çıkan banyo-tuvalet sırası tartışması
  • Hiç olmayacak zamanlarda Mervelere gitmek için yapılan inatçı tartışmalar
  • Harçlık pazarlığı ki bu oldukça şiddetli tartışmalardan bir tanesi
  • En çok yapılanlardan birisi de yemek kavgası

En meşhur baba-çocuk kavgaları bunlardır. Babalara düşen görev ise çocuğunu üzmeden ona iyi bir çıkış yolu göstermek olduğu için babaların işi de anneler gibi oldukça zordur.

Üçlü Koltuk ve Kumanda Kavgasına Kalıcı Çözüm

Üçlü koltuk ve kumanda kavgasını ortadan kaldırmanın bir başka yolu da çocuğunuza odasında konforlu bir yaşam alanı yaratmaktır. Baba ve oğulun kendilerine ait koltuklarının, televizyonlarının olması bu tartışmaları kalıcı olarak çözmeye yeterli olur. Çocuğunuzun rahatça uzanıp televizyon izleyeceği ve oyun oynayacağı bir odası olursa salondaki üçlü koltuk size kalır. Enza Home modern ve kullanışlı ürünleriyle bu konuda size yardımcı olacaktır. Belki banyo-tuvalet sırası ve harçlık pazarlığı kavgaları devam edebilir ama üçlü koltuk kavgasının sona ereceği kesin. Enza Home oturma grupları içinde çocuğunuzun odasına koyabileceğiniz, ona uygun bir üçlü ya da ikili koltuk bulabilirsiniz. Üstelik onu bir birey olarak gördüğünüzü, ona özel yaşam alanı oluşturduğunuzu bilmesi çocuğunuzu mutlu edecektir. Belki diğer en meşhur baba-çocuk kavgaları için küçük mola olanağı da yaratacaktır.

Farklı zevklere hitap eden, estetik ve modern ürünler sunan Enza Home, evinizi baştan sona kendi beğenilerinize uygun şekilde dekore edebileceğiniz ürünler tasarlar. Yaşam tarzını evinize uyarlamak için Enza Home ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Rahatlığın ve estetiğin ulaşılabilir tasarım örnekleri, hayatınıza renk katmak için Enza Home’da sizi bekliyor.

No Comments Yet

Leave a Reply