vizesiz tatil

Vizesiz Tatil İçin En İyi Ülkeler

Okullar başlamadan ailecek güzel bir ülkede tatil yapmak istiyorsanız vizesiz gidebileceğiniz ülkeler size kolaylık sağlayabilir. Vize gerektirmeyen ve mutlaka görülmesi gereken muazzam yerlere sahip ülkeleri merak ediyor musunuz? İşte sizin için derlediğimiz vizesiz tatil için gidilebilecek en güzel ülkeler.

Tayland

  • Hem ekonomik, hem vizesiz hem de oldukça eğlenceli bir ülke olan Tayland, farklı yerler görmek isteyenler için en ideal ülkelerden biri. Bir Asya ülkesinde tatil yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.
https://blog.gezinomi.com/genel/tayland-gezilecek-yerler/

Ürdün

  • Tatilden anladığınız yeni yerler keşfetmek ve farklı ülkelerin kültürlerini anlamaksa bir Ortadoğu ülkesi olan Ürdün bunun için en ideal ülkelerden biri. Vizesiz gidebileceğiniz bu ülke tarihi açıdan oldukça zengin. Farklı kültürlere ait çeşitli tarihi bölgeleri olan Ürdün’ü mutlaka ziyaret etmelisiniz.
https://ofpof.com/merak/urdun-ucurumunda-tarihin-en-gozde-yapitlarindan-biri-petra-jordan

Brezilya

  • Güney Amerika’nın en güzel ülkelerinden biri olan Brezilya’nın vizesiz olduğunu duyunca şaşırdınız mı? Vizesiz tatil için en güzel ülkelerden biri olduğuna şüphe yok.
http://gezzio.com/brezilya-rehberi-ana-destinasyonlar/

Fas

  • Her bir şehriyle büyüleyen bir Kuzey Afrika ülkesi olan Fas da vizesiz tatil için tercih edilebilecek en güzel seçeneklerden biri. Farklı ülkeleri keşfetmek için bu tatilde Fas’ı tercih edebilirsiniz.
https://www.setur.com.tr/bahar-akinci-ile-fas-turu

Japonya

  • Hem tarihi yerleri, hem muhteşem manzaraları, hem de yemek kültürüyle mutlaka gidilmesi gereken yerlerden biri olan Japonya’da vizesiz gidilebilecek ülkeler arasında yer alıyor. Bu muhteşem Asya ülkesini ziyaret etmek için bu büyük bir fırsat.
http://www.hurriyet.com.tr/seyahat/japonyaya-gitmek-icin-3-neden-40394352

Sırbistan

  • Hem vizesiz hem de ekonomik bir tatil yapmak istiyorsanız en iyi seçeneklerden biri hiç kuşkusuz Sırbistan. Turistlerin uğrak yeri olan Sırbistan hem gezilecek yerler bakımından zengin hem de gece hayatı oldukça renkli.
http://www.ucakbiletiarabul.com/Ulkeler.asp?sayfa=sirbistan-ulke-rehberi

Ukrayna

  • Vizesiz tatil için tercih edilebilecek en güzel ülkelerden biri olan Ukrayna, hem tarihi yerleri açısından hem de plajları açısından oldukça zengin. Vizesiz olmasının yanında pasaport da gerektirmemesi ve kimlik kartıyla kolayca giriş yapılabilmesi bu ülkeyi daha da cazip kılıyor.
http://www.lvivhaber.com/ukrayna-plajlari-yaz-icin-oneriler/

Makedonya

  • Osmanlı Tarihi konusunda oldukça zengin bir ülke olan Makedonya, kısa bir tatil için gidilebilecek en güzel ülkeler arasında yer alıyor.
https://ucuzauc.com/seyahat-tavsiyeleri/makedonya-da-yapilacak-aktiviteler/2229/haber

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

yeni far paletleri

Renkleriyle Büyüleyen En Yeni Far Paletleri

Göz makyajına önem verenler için far paletleri çok değerlidir. Her mevsime uygun renkleri seçip farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir