Carolina Herrera 2019 ilkbahar-yaz gelinlik

Carolina Herrera 2019 ilkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Carolina Herrera 2019 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonu gelin adaylarının beğenisine sunuldu. Birbirinden farklı birçok gelinlik tarzını görebildiğimiz bu koleksiyon 2019’da gelin olacaklar için harika modeller içeriyor. Prenses modellerden dekolteli modellere kadar pek çok tasarım bulunan koleksiyona yakından bakmaya ne dersiniz? İşte Carolina Herrera 2019 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunda göze çarpan detaylar.

  • 2019 yılında gelinlik koleksiyonlarında en çok rastlanılan gelinlik modeli hiç kuşkusuz sırt dekolteli modeller oldu. Carolina Herrera 2019 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunda da cüretkar bir sırt dekoltesine sahip gelinlikler görmek mümkün.

Carolina Herrera Ä°lkbahar/Yaz 2019 Gelinlik

  • Sade bir gelin olmak isteyen gelin adayları için de harika tasarımların yer aldığını söylemek mümkün.

  • 2019 gelinlik trendlerine ayak uydurmak ve daha modern bir gelin olmak istiyorsanız bu koleksiyonda sizin için de harika tasarımlar yer alıyor.

  • Carolina Herrera, tasarımlarında genellikle daha feminen detaylar kullanıyor. Bu koleksiyonda da düşük omuzlu ve son derece zarafet dolu gelinliklerden söz etmek mümkün.

  • Sadeliğin ön planda olduğu bu harika koleksiyonda çiçek işlemleri de göze çarpıyor.

  • Tül kullanımını da görmenin mümkün olduğu koleksiyonda üç boyutlu çiçek işlemeleri, ince beli ortaya çıkaracak kemer görünümü ve A kesim etek göze çarpıyor.

  • Prenses kesim gelinliklerin yanı sıra son derece modern görünen midi gelinlikler de koleksiyonda dikkat çeken tasarımlardan.

  • Gelinlik konusunda yeniliklere açıksanız tulum şeklindeki bu tasarıma da bayılacaksınız demektir.

  • Carolina Herrera 2019 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunda sizin en beğendiğiniz tasarım hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Hakkında Damla Akar

avatar
İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Buna da Göz Atın

Vera Wang İlkbahar/Yaz 2019 gelinlik

Vera Wang İlkbahar/Yaz 2019 Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang İlkbahar/Yaz 2019 gelinlik koleksiyonu, alışılmışın dışına çıkmak isteyen gelin adayları için oldukça güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir