Yeni Çekilişimizle Karşınızdayız :)

Merhabalar 🙂

Yazın başlarında Hunca’nın bana yaptığı sürprizi yazmıştım sizler için. Gerçekten o dönemde bana çok iyi gelmişti. Geçtiğimiz haftalarda Hunca bize bir sürpriz yaptı ve siz değerli takipçilerimizden birine daha bu kokulardan hediye ettik. İlk çekilişimizi sevgili genel yayın yönetmenimiz Betül yapmıştı. Şimdi sıra ise beni takip eden siz Kadınım Mutluyum okuyucularında.

 

911948_10200760776518533_103504969_n

 

Yukarıda gördüğünüz She is Gurme serisini sizlerden biri kazanabilir. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok kolay. Aşağıda belirtilen maddeleri yerine getirin ve çekiliş hakkını kazanın.

 

Bunun için yapmanız gerekenler:

1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:

www.facebook.com/KadinimMutluyum

2. She markasına ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. She Facebook:

www.facebook.com/SheKizlari

3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.

4. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Kadınım Mutluyum Twitter: twitter.com/KadinimMutluyum

5. (Zorunlu Madde değildir) Eğer She Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan She’ yi takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

She Twitter: twitter.com/SheKizlari

6. (Zorunlu Madde değildir) Kadınım Mutluyum anasayfasında bulunan Haberdar Olun kısmındaki bülten kayıt formuna mail adresinizi bırakmanız gerekmektedir. (Mail adresinizi bırakarak da yine ekstra bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.)

Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, 7 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayıp 13 Ekim 2013 Pazar günü 19:00′da sona eriyor. Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Herkese bol şanslar!

 

Gülşah Çiftçi

Kendisi okullu editörümüz. Bugüne kadar hep moda zevkini beğendiğimiz insanları dinledik, izledik, takip ettik. Şimdi karşımızda işin okulunu okumuş bir editörümüz var. Tasarlıyor, dikiyor sonra da giyip modelliğini yapıyor. Kimden mi bahsediyoruz? Başka bir biricik yazarımız olan Gülşah'tan... Google+

1 Comment

Leave a Reply