Araba Kiralama Hizmetini Nereden Alacağınıza Dikkat Etmelisiniz

Bugün toplu ulaşımda yaşanan sorunlar, taksi ücretlerinin yüksek meblağlarda olması ulaşımı bir hayli zorluyor. Özellikle zamanın kısıtlı olduğu süreçlerde arabaya olan ihtiyaç daha da artıyor. Bu hususta hayatınızı kolaylaştıracak çözüm araba kiralama şirketlerinden geliyor. Günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleriyle araç temini sağlayan bu sistem birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Şahsi aracınız ihtiyacınızı karşılamadığında ya da herhangi bir sebepten ötürü kullanılamayacak durumda olduğunda araba kiralayarak sorunu çözebilirsiniz. İş ya da tatil amaçlı seyahate çıkarken sıklıkla tercih edilen oto kiralama hizmeti, gideceğiniz şehirde daha hızlı ve rahat ulaşım sağlayabiliyor. Bu hususta en önemli faktör tabii ki güvenilir bir şirketle çalışmak! Profesyonellikten uzak ve güven vermeyen küçük çaplı işletmelerden uzak durmak gerekiyor. Küçük işletmeler genelde kasko ve sigorta işlemlerinde eksik kalabiliyor. Sözleşmede dikkatinizden kaçacak, kiralayan tarafa ağır sorumluluk yükleyecek maddelere de yer verebiliyor ve olabilecek en küçük bir zararı bile sizden yüklü miktarda tanzim edebiliyorlar. Geniş araç filosu ile hemen her bütçeye hitap ederken, sağladığı avantajlar ve internet üzerinden kiralama kolaylığı sunan Enterprise’dan güvenle araç kiralayabilir, gideceğiniz şehirde sizi bekleyen aracınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arabanızı İhtiyacınıza Göre Belirleyin Kullanmayacağınız Özelliğe Para Ödemeyin

Araba kiralamanın belki de en büyük avantajı ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde bir araç sunmasıdır. Bavul yapmak ne kadar zorsa o bavulları arabaya yerleştirebilmekte bir o kadar zordur. Neyse ki araba kiralama ile bu problemi kolaylıkla çözebilirsiniz. Kendi aracınız küçük ve bagaj hacmi dar ise geniş ve büyük çapta bir araba kiralayarak tatil keyfine daha yola çıkarken başlayabilirsiniz. Zamanınız kısıtlıysa daha hızlı bir araç işinizi kolaylaştıracaktır. Bu durumda da kendi aracınızı bırakıp küçük sınıfta yer alan bir araba kiralayabilirsiniz. Arabayı teslim almakla ve karışık prosedürlerle uğraşmak istemeyenler, endişe etmeyin 85 ülkede binlerce ofisle hizmet veren Enterprise ayrıcalığı ile araba kiralamak çok daha kolay, üstelik internet üzerinden de dilerseniz aracınız kiralayabiliyorsunuz.

Avantajlarla Dolu Rent A Car Sistemini Dezavantaja Dönüştürmeyin

Araba kiralama büyük kolaylık ama yanlış seçimler başınızı çok ağrıtabilir. Doğru firma, doğru fiyat ve doğru araç seçimi yapmalısınız. Küçük bir araba ihtiyacınızı karşılayacakken daha büyük bir araba kiralamak maliyeti arttırır. Daha fazla kira bedeli ödeyip, daha fazla yakıt tüketerek zarar etmemek için ihtiyacınız doğrultusunda araç kiralamalısınız. Fiyat karşılaştırması yapıp en uygun seçenekleri görmek maliyeti düşüren bir diğer adımdır. Farklı şirketlerde aynı araç için belirlenen kira bedeli farkı tahmin ettiğinizden çok daha fazla olabiliyor. Kiralık araç bakarken en çok dikkat etmeniz gereken unsur ise aracın sigorta ve kasko durumu! Sizden kaynaklanan masraflar genelde size ödetilir ancak araç sizdeyken öncesinde varolan bir kusur sebebiyle arıza yapması sizin sorumluluğunuzda olmamalıdır. İmzalayacağınız sözleşmede bu gibi durumların yaptırımları nedir bakmanızda fayda var. Bazı firmalar kolaylıkla fark edilmeyecek hasarlara sahip araçları sizinle sözleşme yaparken belirtmeyebiliyor. Siz aracı teslim etmeye götürdüğünüzde ise o hasarı sizin yaptığınızı iddia edebiliyor. Kötü bir sürprizle karşılaşmamak için aracı teslim alırken olabildiğince detaylı incelemeli, gördüğünüz kusurları sözleşmeye ekletmelisiniz.

Aracınız Yolda Mı Bıraktı Hemen Kiralayın Gelsin

Entreprise internetten kolaylıkla araba kiralama avantajı sunmasının yanı sıra geniş hizmet ağı ve ülkemizde bulundurduğu 50’den fazla ofisi aracılığıyla araç teminini hızlıca sağlıyor. Uygun fiyat ve çeşitli kampanyalarla pazarın en makul fiyat listesine sahip şirket, dünyanın en büyük araba kiralama şirketlerinden biri. Entreprise 62 yıllık tecrübesiyle havaalanlarında da hizmet veriyor. Yılların verdiği deneyim, zengin araç filosu ve kaçırmak istemeyeceğiniz kampanyalarla https://www.enterprise.com.tr/ sizleri bekliyor.

No Comments Yet

Leave a Reply