Yaz Gelince Özellikle Güzel Kokmak Gerek

Merhabalar,

Tüm KM yazarları gibi ben de bir süredir sizden uzaktaydım. Ama bana bebek bekleyen bir anne adayı olarak sanırım hak verirsiniz. Sizden ayrı kaldığım bu süre zarfında artık ailemizin 3 kişi olacağını öğrendim ve bu telaşla birlikte bir süre sizden uzakta kaldım.

Bu uzaklığa son noktayı Hunca’ nın sürpriziyle son veriyorum.  Dün Hunca’dan Caldion Classic kadın&erkek parfümleri geldi. Hediye almaya bayılan bir insan olarak tabi çok sevindim. Bu hediye olayının en güzel yanı da hiç beklemediğin bir anda kapında bir paketin belirmesiyle oluyor açıkçası.

 

caldion_kadin_erkek_kadinimmutluyum_hunca_kampanya

 

Caldion Kadın’ı ben kullandım. Erkeği de eşime ayırdım tabi. Kokuyu biraz anlatmaya gelirsek eğer günlük kullanım için birebir olduğunu düşünüyorum. O kadar yumuşak bir kokusu var ki. Ayrıca çok da genç bir parfüm olduğuna inandığım için yazmak istedim özellikle. Başlığımda dediğim gibi özellikle yaz aylarında daha güzel kokmak gerek. Malum sıcak havada koku büyük bir sorun oluşturabiliyor. Bunun için Caldion uygun bir çare olabilir.

Derken bir de baktım o çok beğendiğim sofistike reklam meğersem Caldion’unmuş. Baya eski bir reklam bu ama aklımın bir köşesinde kalmış işte. Size bu reklam filmini hatırlatırken bana müsade… Bu arada teşekkürler Hunca… 😉

Fazilet Kara

Öğretmenimiz, canımız, her şeyimiz... Yakın bir zamanda kendisini dünya evine yollayacağız. Kendi peri masalını hazırlarken bulduğu, gördüğü, beğendiği şeyleri bize de anlatıyor. Biz de çok beğeniyoruz moda zevkini, dekorasyon gözünü, organizatör disiplinini. Evlilik düşüncesi olan, ev değiştirmeye karar veren onu takip etsin...

1 Comment

Leave a Reply