Moments Day Parfüm Çekilişi!!

Tekrar Merhabalar,

Son yazımın ardından bir çekiliş yazısı ile karşınızdayım. Daha önceki yazımda Hunca’nın bana yaz başında yaptığı sürprizden bahsetmiştim. Yeni Moments serisinden hediye parfümlerimin kokularını deneyip fikirlerimi de sizlerle paylaşmıştım. Hunca’nın sürprizi sayesinde yaz boyunca bu iki güzel parfümü kullandım ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. 🙂

daywithlight1

Şimdi de Hunca’nın sizlere güzel bir sürprizi vaar! 🙂 Yeni Moments serisinden bir parfümü şanslı bir takipçime hediye edeceğim.

Bunun için yapmanız gerekenler:

 

1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:

www.facebook.com/KadinimMutluyum

 

2. Moments markasına ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. Moments Facebook:

www.facebook.com/MomentsParfum

 

3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.

4. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına; hangi  Twitter hesabınızla takibe aldıysanız, o hesabınızın linkini  haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Kadınım Mutluyum Twitter: twitter.com/KadinimMutluyum

 

5. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Moments Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan Moments’ i takibe aldıktan sonra bu yazının altına; hangi  Twitter hesabınızla takibe aldıysanız, o hesabınızın linkini  haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Moments Twitter: twitter.com/MomentsParfum

 

6. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Google+ sayfasını takibe alırsanız ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Google+ hesabınızın linkini yorum yazarken bu yazının altına yazmayı unutmayın.

Kadınım Mutluyum Google+: google.com/+KadinimMutluyum

 

7. (Zorunlu Madde değildir) Kadınım Mutluyum anasayfasında bulunan Haberdar Olun kısmındaki bülten kayıt formuna mail adresinizi bırakmanız gerekmektedir. (Mail adresinizi bırakarak da yine ekstra bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Not: Mail adresinizi bıraktıktan sonra mailinize gelen linki tıklayarak işlemi tamamlamayı unutmayın.)

Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, 26 Kasım Salı  günü başlayıp, günü 2 Aralık Pazartesi günü saat 19:00′da sona eriyor.

Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Herkese şimdiden bol şans!! :))

Not:Lütfen sadece bir kez yorum yazınız. Birden fazla yorum yazanlar çekilişten men edilecektir.

 

Betül Kuzey

Ve karşınızda Ankara'dan moda gündemini yakalayan size her daim en taze en trend bilgileri sunan biricik moda yazarımız. Kendisinin çalışkanlığına nutkumuz tutulmakla birlikte moda zevkine de hastayız. Ekibin bir parçası olmayı kabul etmekle gücümüze güç kattığına inandığımız Modakolik editörümüz Betül' ü http://www.modakolik.com/ adresinden daha yakından tanıyabilirsiniz. Sorularınız için [email protected] dan faydalanabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.