Kadınım Mutluyum ve Hunca’dan She Clubber Parfüm ve Deodarant Hediye

Merhaba,

İş, okul, ülke değişikliği derken çok uzun zamandır yazamadığımı söylemiştim. Bu yoğunluğum aynen devam ediyor, İtalya’da. Ama benim için hoş değişiklikler ve gelişmeler olmuyor değil. Kendimi bir kez daha affettirebilmek adına bugün sizlere Hunca’ dan bir hediye vereceğim.

Yaz aylarıydı sanırım Hunca bana She Clubber parfüm ve deodarandını göndermişti. Şimdi de benim şanslı bir takipçime hediye olacak bu güzel koku.
She Clubber kazanmak isteyen sevgili takipçilerim yapmanız gerekenler aşağıda. Dikkatli okuyun çünkü eski çekilişlerden farklı uygulama ve kurallar olabilir.

kadinimmutluyum_hunca_she_clubber_cekilis_kampanyasi2

Çekiliş Kuralları:

 

1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:

Kadınım Mutluyum Facebook: www.facebook.com/KadinimMutluyum

 

2. She Clubber markasına ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. She Clubber Facebook:

She Clubber Facebook: www.facebook.com/SheKizlari

 

3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.

4. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına; hangi  Twitter hesabınızla takibe aldıysanız, o hesabınızın linkini  haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Kadınım Mutluyum Twitter: twitter.com/KadinimMutluyum

 

5. (Zorunlu Madde değildir) Eğer She Clubber Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan She Clubber’ ı takibe aldıktan sonra bu yazının altına; hangi  Twitter hesabınızla takibe aldıysanız, o hesabınızın linkini  haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

She Clubber Twitter: twitter.com/SheKizlari

 

6. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Google+ sayfasını takibe alırsanız ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Google+ hesabınızın linkini yorum yazarken bu yazının altına yazmayı unutmayın.

Kadınım Mutluyum Google+: google.com/+KadinimMutluyum

 

7. (Zorunlu Madde değildir) Kadınım Mutluyum anasayfasında bulunan Haberdar Olun kısmındaki bülten kayıt formuna mail adresinizi bırakmanız gerekmektedir. (Mail adresinizi bırakarak da yine ekstra bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Not: Mail adresinizi bıraktıktan sonra mailinize gelen linki tıklayarak işlemi tamamlamayı unutmayın.)

Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, 27 Aralık Cuma  günü başlayıp, günü 3 Ocak 2014 Cuma günü saat 19:00′da sona eriyor.

Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Herkese şimdiden bol şans!! :) )

Not:Lütfen sadece bir kez yorum yazınız. Birden fazla yorum yazanlar çekilişten men edilecektir.

Kübra Bayram

Moda aşığı Kübra, Çukurova İşletme' yi bitirip hayallerini gerçekleştirmek üzere yeni ufuklara yelken açtı ve kendini İtalya'da buldu. Orada dükkan dükkan dolaşıp, vintage modasını araştırdı. Dünya çapındaki markaların markalaşma süreçleri ile de ilgilenen Mutlu Kadınlarımızdan Kübra bizimle burada moda ruhunu, felsefesini, trendleri, stili kısacası modayı paylaşacak. Ona [email protected] dan "naber?" diyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.