Hunca’dan Equal Classic Parfüm Hediye Çekilişi

Merhabalar Millet,

Yaz aylarında bana Türkiye’den bir süpriz geldi diye bahsetmiştim. Hunca diye bir şirketin çok özel parfüm markalarından biri olduğunu öğrendiğim, oldukça seksi bir koku olan Equal’ u gerçekten çok sevmiştim. Şimdi sevme sırası sizde. Betül’den aldığım habere göre Hunca benim takipçilerimden birine aynı kokuyu hediye etmek istiyormuş.

Yapmanız gerekenler aşağıda yazıyor.

Hi Guys,

Last summer I had a surprise from Turkey. I really loved Equal Perfume which is one special and sexy perfumes of Hunca. And now it is your turn. I have a great news from Betül, the company wants to give same perfume to one of my lovely followers.

And now What you have to do for that is in below.

equal_parfum_kadinimmutluyum_cakilis2

Bir şanslı takipçimize Hunca’dan Equal Classic Kadın parfüm hediye edeceğiz.

Bunun için yapmanız gerekenler:

1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:

www.facebook.com/KadinimMutluyum

2. Equal markasına ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. Equal Facebook:

www.facebook.com/EqualParfum

3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.

4. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Kadınım Mutluyum Twitter: twitter.com/KadinimMutluyum

5. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Equal Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan Equal’ ı takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)

Equal Twitter: twitter.com/EqualParfum

6. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Google+ sayfasını takibe alırsanız ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Google+ hesabınızın adını yorum yazarken bu yazının altına yazmayı unutmayın.

Kadınım Mutluyum Google+: google.com/+KadinimMutluyum

7. (Zorunlu Madde değildir) Kadınım Mutluyum anasayfasında bulunan Haberdar Olun kısmındaki bülten kayıt formuna mail adresinizi bırakmanız gerekmektedir. (Mail adresinizi bırakarak da yine ekstra bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Not: Mail adresinizi bıraktıktan snra mailinize gelen linki tıklayarak işlemi ramamlayın.)

Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, 4 Kasım 2013 Pazartesi günü başlayıp 11 Kasım 2013 Pazartesi günü 19:00′da sona eriyor.

Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.

Herkese şimdiden bol şanslar!

Alba Sánchez García

I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with [email protected] :)

2 Comments

Leave a Reply