Arnica Tesla Premium: Sizin İçin Ultra Sessiz

Arnica’ nın en yeni tasarımlarından birisi olan Arnica Tesla Premium, dayanıklı ve güçlü dış tasarımı, bütçenizi koruyan enerji sınıfı etiketi, ultra sessiz, uzaktan kumandalı, ışıklı LED gösterge panelleri gibi onlarca yeni özellikle hayata geçiyor. Cyclone Max teknolojisini ürünlerine başarıyla uygulayan Arnica, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikleriyle zaman alan ve yorucu süreçler yaşatan zahmetli temizliği tarihe karıştırıyor.

Arnica Tesla Premium: Ultra Sessiz Elektrik Süpürgesi

Arnica Tesla Premium elektrik süpürgesi modellerine yeni bir anlam kazandırıyor. Ultra sessizteknolojisi sayesinde günün her saatinde temizlik eşsiz bir tasarıma imza atan Arnica, alışılmış sesli süpürgeleri geride bırakıyor. Gece geç saatlerde, bebeğiniz uyurken, işten eve geldiğinizde, günlük temizlik rutininizde, kısaca her an keyifle temizlik yapabilirsiniz. Çalışırken gürültü yapmadan huzurlu ev ortamınızı güven altına alıyor. Sessizliğinin yanında tasarım özellikleriyle de göz dolduran Arnica Tesla Premium, rose, gümüş, gül kurusu gibi özgün ve son moda renk geçişleriyle tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Toz Torbasız Tasarım ve 3 Litre Şeffaf Toz Haznesi

3 litre hacimli geniş çıkarılabilir toz haznesi sayesinde sürekli torba değişimini ortadan kaldıran Arnica Tesla Premium, dolan hazneyi kolayca boşaltabilmeniz için kulp şeklinde tasarlanan bir tutacak bölümüne sahip. Hazne üzerinde bulunan tuşa basarak dilediğiniz her an hazneyi çıkarabilir ve boşaltabilirsiniz. Haznenin şeffaf olması ise doluluk oranını kolayca görebilmenizi sağlıyor. Yıkanabilir motor koruma filtresi ile uzun yıllar filtre değişimi yapmanıza gerek kalmadan, yüksek emiş gücünü koruyabilirsiniz. 102 metre boyutunda teleskobik emiş borusu, 360 derece dönebilme özelliği sunuyor. Bu sayede ulaşamadığınız noktaları döner başlık aracılığıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Arnica Tesla Premium, emniyet kilidi tasarımıyla tozların hapsolmasını da sağlıyor. Böylece süpürgenin saklandığı alanda hijyenik ortam korunuyor. Ayrıca taşıma esnasında tozların alanlara dağılması önleniyor.

Uzaktan Kumanda Sistemini Keşfedin

Arnica Tesla Premium bugüne kadar görülmemiş bir özelliğe daha imza atıyor. Tesla Premium süpürge borusu üzerinde, emiş gücü ayarı tuşu, kapatma tuşu ve açma tuşu bulunuyor. Bu tuşlar aracılığıyla elektrikli süpürge gövdesine dokunmanıza gerek kalmadan, kolayca açma kapama ya da çekiş gücü ayarı yapabilirsiniz. LED gösterge panelleri sayesinde süpürgenizin hangi ayarda çalıştığını da kolayca görebilirsiniz. Büyük, kullanışlı ve yumuşak yapılı tekerlek tasarımıyla dikkat çeken Arnica Tesla Premium, evinizdeki yüzeylerin çizilmesini engelleyebiliyor. Aynı zamanda parke veya seramik gibi sert yüzeyler için özel bir süpürge ucu tasarımı bulunuyor. Bu özel fırça uç sayesinde parkelerinizin çizilmesi önleniyor.

Arnica Tesla Premium’un diğer süpürme aksesuarları da oldukça kullanışlı. Dar uçlu boru ile evinizdeki kör noktaları temizleyebilir, koltuk temizleme başlığı ile koltuklarınızın kumaşlarına zarar vermeden temizlik yapabilir, perde fırçası ile perdelerinizi tozlardan arındırabilirsiniz. Turbo fırça ise geniş alanları hızlı bir şekilde süpürebilmenizi sağlıyor. Diğer süpürme uçlarına oranla daha geniş ölçüde tasarlanan özel başlık, özellikle halı temizliğinde rakip tanımıyor.

Uzun Kablo ve Pratik Kablo Sarıcı

Kablo uzunluğu tüm iç mekanlar için yeterli bir ölçüde olan Arnica Tesla Premium, kullanıcı rahatlığı için tasarlanan kablo sarıcı mekanizmasıyla hem kablonun korunmasını hem de kolayca sarılmasını sağlıyor. Otomatik kablo sarıcı mekanizma ayakla kontrol etmeye de uygun. Yüksek verimli 3 kademeli filtre anlayışıyla zeminlerdeki ve yüzeylerdeki tüm tozları, tüyleri ve kirleri hapserek 8 metre erişim alanıyla kolay ve keyifli bir temizlik sunuyor. Arnica Tesla Premium ile bir yüzeyi yalnızca bir defa süpürmeniz yeterli. Güçlü çekiş özelliği sayesinde bir alanı defalarca süpürmeye gerek kalmıyor. Evinizde bir Tesla olmasını istiyorsanız, avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanabilir, kolay temizlik yardımcınız Arnica ile hemen tanışabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.