Yılbaşını Ailecek Evde Geçirecekler İçin En Güzel 5 Yılbaşı Filmi

Yılbaşı için farklı planlarınız yoksa ve PTT denilen pijama, terlik, TV üçlüsüyle bir arada olacaksanız yılbaşı ruhuna uygun filmlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Efsane sayılabilecek ve ailecek izlenebilecek yılbaşı filmleri araştırıyorsanız sizin için en güzellerini bir araya getirdik. İşte birbirinden güzel 5 yılbaşı filmi

The Christmas Chronicles

“The Christmas Chronicles”, gizlice Noel Baba’nın kızağına binen iki kardeşin macera dolu yolculuğunu konu ediyor.” (http://www.beyazperde.com/filmler/film-261187/)

Süre: 1s 40dk
Yönetmen: Clay Kaytis
Oyuncular: Kurt Russell, Judah Lewis, Darby Camp devamı
Tür: Aile, Komedi
Ülke: ABD

A Christmas Carol

Yapımcılığı, senaryosu ve yönetmenliği tel elden çıkan “Yeni Yıl Şarkısı”, yaratıcısı Robert Zmeckis’in deyişiyle adeta bir Charles Dickens’a kaside niteliği taşıyan, değişik bir animasyon. Sorunlu bir burjuvanın hayatını çizgi-sinema yapmayı düşünen Zmeckis, daha önce beyazperde’ye aktardığı Forest Gump gibi yine standartların çok üstünde bir yapıma imza atmış. (http://www.beyazperde.com/filmler/film-129922/)

Yönetmen Robert Zemeckis
Oyuncular: Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth devamı
Tür Animasyon
Ülke ABD

A Chrismas Prince

Süre 1s 32dk
Yönetmen Alex Zamm
Oyuncular: Rose McIver, Ben Lamb, Daniel Fathers devamı
Tür Romantik, Komedi
Ülke ABD, Yeni Zelanda

Arthur Christmas / Hediye Operasyonu

Arthur efsanevi Noel Baba’nın en küçük oğludur ve Noel Baba’nın hediye dağıtma merkezi olan operasyon üssünde ekipteki herkes gibi canla başla çalışmaktadır. Fakat tıkır tıkır işleyen bu operasyon merkezinde hediyesini bekleyen yüz milyonlarca çocuk içinden bu sefer bir tanesini atlanır. Şimdi Arthur’un görevi Noel sabahından önce son hediyeyi sahibine ulaştırmaktır. (http://www.beyazperde.com/filmler/film-146132/)

Vizyon tarihi 2 Aralık 2011 (1s 38dk)
Yönetmen Sarah Smith, Barry Cook
Oyuncular: James McAvoy, Hugh Laurie, Bill Nighy devamı
Tür Animasyon, Aile
Ülke İngiltere, ABD

The Polar Express / Kutup Ekspresi

Geçirdiği Noel’ler nedeniyle artık Noel babaya olan bir inancı kalmayan küçük bir erkek çocuğu, oldukça tuhaf bir trene atlayarak hiç bilmediği yollara düşer. (http://www.beyazperde.com/filmler/film-29144/)

 

Vizyon tarihi 14 Ocak 2005 (1s 39dk)
Yönetmen Robert Zemeckis
Oyuncular: Tom Hanks, Eddie Deezen, Nona Gaye devamı
Tür Animasyon, Macera, Aile
Ülke ABD

Bu 5 yılbaşı filmi arasında senin favorin hangisi?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply