Yenilikçi Müzikseverlere!

Geçen sene ‘şehrin jazz hali’ sloganıyla jazz konserlerine sponsorluk yapan Akbank’ın konserlerinde tanışmıştık Timuçin Şahin’le. Üç arkadaş Boğaziçi Üniversitesi Ayhan Şahenk salonunda dinlemiştik konserini. Jazz müziği dinlerim ama tarzıyla o konserde tanışmıştım. Çok farklı ezgileri vardı, oldukça da tempolu ve hareketliydi. Öyleki çözmekte zorlandığım bir sayı dizisi gibi geldi bana karışık ve süprizlerle doluydu.

Konserden sonra konuşma fırsatımızda oldu son derece sempatik biri. Konser sanatçılığının yanı sıra New York Üniversitesi’nde de ders vererek göğsümüzü kabartmakta (:

 

Bafa Göl’ü kıyısında yaptığı eserleri paylaşmıştı o akşam seyircileriyle aynı ismi taşıyan albümüde var bende de mevcut imzalı şekilde (:

Tekrar konser için İstanbul’da! Mivos Quartet’ten yaylı çalgılarda elektro gitarına eşlik edecek. Afrika ve Ortadoğu ezgileriyle bezenmiş çağdaş müzik eserlerini Borusan Müzik evinde sahneleyecekler.Dinlerken başka diyarların kapılarını aralayacaksınız, zihninizi müziğin ritmine bırakın!

Yer: Borusan Müzik Evi

Tarih ve Saat: 28 Nisan 21:30

masa 25 TL oturmalı 20 TL

 

 

 

 

 

Meltem Karakaşoğlu

Meltem, kültür ve sanat damarımızı canlı tutan sevgili editörümüz. Bize hem sanattan bahsediyor hem de sokakta neler oluyor, nereler popüler nereleri gezmeli onlardan bahsediyor. Meltem'i daha yakından takip etmek için yazar sayfasına uğrayın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.