Tuborg Gold Fest ve Tünel Şenliğiyle Haftasonu

Bu hafta ortasıyla birlikte muhteşem bir festival sizleri bekliyor. Tuborg Gold Fest. 2012 yılının en önemli müzik festivallerinden biri de tabiki Tuborg GoldFest.

Bu sene festivalde dünyaca ünlü iki önemli isim var. Guns N’ Roses’ ın yanı sıra Evanescence de festival konuklarından. Ayrıca Türk rock’ ının en önemli seslerinden Şebnem Ferah, 4,6,7 Temmuz 2012 tarihlerinde Parkorman’da gerçekleşecek olan Tuborg GoldFest sahnesinde klasikleşmiş şarkılarının yanı sıra, müzik dünyası tarafından büyük bir beğeni ile takip edilen sahne şovunu sergileyecek.

Festival biletlerini Biletix’ de bulabilirsiniz.

 

[imagebrowser id=53]

 

Tünel Şenliği başlıyor…

Bu haftasonu farklı bir eğlence deneyimi yaşamak isteyenler için 3. Tünel Şenliği onları bekliyor. Müzikseverleri adeta bir festival bekliyor.  Farklı mekânlarda ve açık hava sahnelerinde gerçekleşecek birçok konser, etkinlik ve atölye çalışmasıyla müziğin coşkusunu Tünel-Galata – Şişhane hattına yayan Tünel Şenliği, bu yıl da önde gelen sanatçı ve topluluklara ev sahipliği yapacak. Söz konusu isimler arasında Phronesis, Jo Stance, Jülide Özçelik, Gevende ve Hollanda ve Türkiye diplomatik ilişkilerinin 400. Yılı kutlamaları kapsamında festivale konuk olan Eric Vloeimans, New Cool Collective, Lefties Soul Connection, Jungle By Night ve Ntjam Rosie de bulunmakta.

Programınızı ona göre yapın, eğlnceyi kaçırmayın.

Ceren Uzuner

Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.