Olaysız Yılbaşı Kutlaması için Mekan Önerileri

Yılbaşını dışarıda kutlamak istiyorsanız ancak dışarıda kutlamanın sakıncalarını kafanızdan atamıyorsanız şık mekanlar tercih ederek olaysız ve keyifli bir yılbaşı geçirebilirsiniz. İstanbul’da tercih edebileceğiniz şık mekanları sizin için derledik. Bu mekanlarda sevdiklerinizle ve ailenizle harika vakit geçirebilir ve yeni yılı en güzel şekilde karşılayabilirsiniz. işte yılbaşı kutlaması için mekan tavsiyeleri.

Lacivert

İkinci köprünün hemen altında yer alan bu mekan İstanbul’un en romantik mekanlarından biri. Eğer yeni yılı sevgilinizle ya da eşinizle baş başa karşılamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en güzel mekanlardan biri olduğunu da söylemek mümkün. Yalnızca muazzam manzarası değil aynı zamanda lezzetli menüsüyle de güzel vakit geçirmenizi sağlayabilir. Özellikle Akdeniz mutfağının leziz yemeklerini tadabilirsiniz. Her yılbaşında özel bir menü hazırladıklarını da söylemeden geçmeyelim. Yılbaşında yaptıkları DJ performansları ve leziz sunumlarla yeni yıla girmek isterseniz öncesinde yer ayırtmanızda fayda var.

Lacivert adres: Körfez Caddesi No:57/A Anadoluhisarı, İstanbul

Telefon: 0216 413 37 53

https://www.istanbuldagez.com/istanbulda-romantizmin-rengi-lacivert.html

La Petite Maison

Yeni yıl için mekan araştırması yaparken dekorasyon, atmosfer, menü gibi ince detaylara önem veriyorsanız İstanbul’daki en güzel mekanlardan biri olan La Petite Maison’u mutlaka göz önünde bulundurun. Fransız bir mekanda en elit şekilde yeni yılı kutlamak isterseniz dünya mutfağına ait muhteşem yemekleriyle bu mekan sizi bekliyor. Nişantaşı gibi oldukça merkezi bir yerde bulunması da en büyük artılarından biri.

La Petite Maison adres: İstinye Park AVM, Markalar Sokağı – Katar Caddesi, No:519, Sarıyer, İstinye, İstanbul

http://www.lpmistanbul.com.tr/tr/lokasyonlar.aspx

Çırağan Palace Kempinski

İstanbul’da yılbaşını kutlamak için lüks bir mekan arıyorsanız en iyilerinden biri hiç kuşkusuz Çırağan Sarayı, yılbaşı gecesi özel yılbaşı galası düzenleyerek misafirlerini ağırlıyor. Leziz yemekler, seçkin içkiler, canlı müzik ve muazzam manzara eşliğinde yeni yıla girmek istiyorsanız siz de şimdiden rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu mekanın en büyük artısı da hem sevgilinizle hem de aileniz gidebileceğiniz son derece nezih bir yer olması.

Çırağan Palace Kempinski adres: Çırağan Caddesi, No: 32, İstanbul

http://www.fadotravel.net/ciragan-palace-kempinski-restaurant-3/

Yılbaşı kutlaması için mekan araştırması yapıp bir karara vardıysanız favori mekanınızı yorum olarak bırakarak ilham olmaya ne dersiniz?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.