Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Netflix Filmleri

Son zamanların en popüler içerik sağlayıcılarından biri olan Netflix, belgesel, film ve dizilerle gönlümüzü çalmaya devam ediyor. Hafta sonu ne yapsak diye düşünüyorsanız sıcak evinizde harika bir Netflix filmi izlemeye ne dersiniz? Eğer film önerisi istiyorsanız sizin için derlediğimiz bu liste çok işinize yarayacak. İşte en iyi Netflix filmleri listesi.

Roma

En İyi Film ve En İyi Yabancı Dilde Film dahil 10 dalda Oscar adayı alan bu harika film, Netflix’in en popüler içeriklerinden biri. 1970 yıllarında Mexico City’de geçen bu film dram kategorisinde yer alıyor. Bir hizmetçinin ve ailesinin yaşamını anlatan film oldukça duygusal sahnelere sahip.

Bird Box

Bir diğer çok konuşulan Netflix filmi ise Bird Box yani Kafes. Harika bir gerilim filmi olan Kafes’in baş rolünde ise Sandra Bullock oynuyor. Film boyunca gerim gerim gerilebilir ve soluksuz izleyebilirsiniz.

Private Life

İlişkilerle ilgili yer yer romantik ve çoğu zaman komik olan bu film, hafta sonu keyifli dakikalar geçirmek için tercih edilebilecek en iyi filmlerden.

To All the Boys I’ve Loved Before

Romantik komedi filmlerini seviyorsanız en popüler Netflix içeriklerinden biri olan bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Set It Up

Yormayan, sürükleyici ve keyif veren bir film arıyorsanız bu tatlı film tam da size göre.

Mudbound 

2. Dünya Savaşı’nda dostlukları başlayan iki kişinin savaş sonrası yaşadıklarını konu alan film, Netflix filmleri listesinde yer alıyor.

Okja

Dev bir domuz ve minik bir kızın iç ısıtan hikayesini konu alan bu harika film hafta sonu için izlenebilecek harika filmlerden biri.

First They Killed My Father / Önce Babamı Öldürdüler

Güzel oyuncu Angelina Jolie’nin yönetmenliğini yaptığı bu film de çok konuşulan içeriklerden biri oldu.

 

I Don’t Feel at Home in This World Anymore / Bu Benim Dünyam Değil

Sundance Film Festivali’nin Büyük Jüri Ödülü’nü kazanan bu film oldukça eğlenceli ve komik bir film.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply