Masallardan Çıkma Pelerinli Gelinlik Modelleri

Pelerinli gelinlik modelleri, prenses gibi hissetmek isteyen gelin adayları için harika bir trend. Eğer farklı gelinlik fikirleri arıyorsanız ve genellikle kullanılan modelleri tercih etmek yerine farklılık arıyorsanız pelerinli gelinlik modelleri tam da size göre. Sizin için farkı tavsiyeleri ve birbirinden güzel pelerinli gelinlikleri derledik.

Şapkalı pelerinler

Pelerinli gelinlik modellerinde iki farkı tür bulunuyor. Biri şapkalı biri şapkasız. Eğer daha masallardan çıkma bir görüntü istiyorsanız bu şapkalı modeller fotoğraflar harika görünebilir. Elbette şapkalı bir pelerin tercih ettiyseniz balerin topuzu gibi saç modellerini tercih etmemenizde fayda var. Açık, yarım toplanmış ya da gevşek topuzlar bu tür bir pelerin için çok daha uygundur.

https://www.etsy.com/uk/listing/184478589/wedding-bridal-cloak-white-ivory-cream

Şapkasız pelerinler

Eğer hem şık bir topuz hem de pelerin istiyorsanız mutlaka şapkasız pelerinler tercih etmelisiniz. Gelinliğin arka tarafından uzanacak ve muhteşem işlemelere sahip bir pelerinle gerçek bir prenses gibi görünebilirsiniz.

https://www.dhgate.com/product/2016-wedding-dresses-with-cloak-backless/381842137.html

Pelerinlik gelinliklerin en güzel yanı fotoğraflarda güzel görünmesi. Eğer düğün anının yanı sıra fotoğraf çekimine daha çok önem veriyorsanız sadece fotoğraf çekimi için de pelerin tercih edebilirsiniz.

http://www.promdressesdesigner.co/sexy-trumpetmermaid-strapless-sweepbrush-train-lace-wedding-dresses-with-cloak-50ff-p-529.html

Fantastik filmlere ve dizilere düşkünseniz ve düğününüzde de bu havayı yaratmak istiyorsanız mutlaka pelerin tercih etmelisiniz. Özellikle tarihi bir yerde düğün yaparsanız ya da fotoğraf çekimini bu tarz bir yerde gerçekleştirmek isterseniz pelerin ile harika pozlar oluşturabilirsiniz. Pelerin görünümüne ek olarak örgü saçlar ve daha otantik saç aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Böylece tam olarak fantastik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

https://www.howto-ido.com/game-of-thrones-wedding-ideas/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply