Kış Aylarında Gidebileceğiniz Termal Oteller

Termal oteller kış aylarında hem rahatlamak hem stres atmak hem de şifalı kaplıcalardan faydalanmak için oldukça ideal. Kış aylarında haftasonlarını ya da tatil günlerini böyle faydalı bir aktiviteye harcamak istiyorsanız sizin için derlediğimiz termal oteller listesine mutlaka göz atın.

Korel Thermal Resort Otel (Afyonkarahisar)

Hem kapalı hem de açık havuzunun yanı sıra özel aile havuzlarına da sahip olan bu termal otel ailecek gidip güzel vakit geçirebileceğiniz termal oteller arasında yer alıyor.

https://www.tatil.com/otel/korel_thermal_resort_clinic_spa_hotel_afyon.htm

Oruçoğlu Termal Resort Otel (Kütahya)

Şifalı termal suyu hemen her hastalığa iyi geldiği için en çok tercih edilen termal oteller arasında yer alan bu otel, aynı zamanda masaj ve fizik tedavi konusunda da hizmet veriyor.

 

https://www.tatilbudur.com/orucoglu-termal-resort

Limak Termal Otel (Yalova)

Masaj merkezi, hamam ve termal havuz hizmeti veren bu otelin en büyük özelliği, termal suları tüm odalara jakuzi ile veriyor olmaları. İstanbul’a da son derece yakın olduğu için haftasonu dinlenmek ve enerji toplamak için tercih edilebilecek en iyi termal oteller arasında yer alıyor.

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g298043-d2070809-Reviews-Limak_Thermal_Boutique_Hotel-Yalova.html

Kaya Termal Otel (Balçova İzmir)

Tedavi eden termal suyuna sahip olan bu otel, mis gibi bir ormanın içinde yer alıyor. Hem temiz doğa havası almak hem manzarayı seyretmek hem de şifalı termal suyundan yararlanmak istiyorsanız İzmir’de tercih edilebilecek en iyi termal otellerden biri olduğunu söylemek mümkün.

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g1192097-d1942264-Reviews-Kaya_Izmir_Thermal_Convention-Narlidere_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Marigold Thermal Hotel & Spa (Bursa Osmangazi)

Bursa’nın ilk termal oteli olmasının yanı sıra merkezi konumuyla da en çok tercih edilen otellerden biridir. Aile hamamı, sauna, masaj birimleri ve Türk hamamı bulunan bu otelde oda konusunda da çeşitli seçeneklere sahipsiniz.

https://www.otelz.com/otel/marigold-thermal-spa-hotel

Çam Termal Otel Resort & Spa Convention Center (Kızılcahamam Ankara)

Adından da anlaşıldığı gibi Çam ormanlarının arasında yer alan bu otel, mis gibi orman manzarası bulunan ve odalara termal su hizmeti veren harika bir otel. Bu otelin en iyi özelliklerinden biri de engelliler için ayrı odalar tasarlanmış olması. Spa, sauna, buhar odası, masaj merkezi ve yüzme havuzu bulunan bu otel de en iyi termal oteller arasında yer almayı hak ediyor.

https://tr.hotels.com/ho492109/cam-thermal-resort-spa-convention-center-k-z-lcahamam-turkiye/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply