Kasım Ayında Vizyona Girecek Filmler

Kasım ayında vizyona girecek filmler ile soğuyan havalara karşı etkinliklere devam edebilirsiniz. İşte kasım ayında gidebileceğiniz birbirinden başarılı filmler listesi.

Terminatör: Kara Kader

1 Kasım’da vizyona girecek bu film, meraklıları tarafından ilgiyle bekleniyor. Siz de daha önceki Terminatör filmlerini sevdiyseniz bugün çıkacak bu filmi mutlaka izleyin.

Merhaba Güzel Vatanım

Ahmet Ümit ve Nazım Hikmet’in yaşamını anlatan bu harika filmin baş rolünde Yetkin Dikinciler yer alıyor.

Pavarotti

7 Kasım’da vizyona girecek bu film, Dünyaca ünlü opera sanatçısı Pavarotti’nin yaşamını anlatıyor.

Asfaltın Kralları

15 Kasım’da vizyona girecek bu film gerçek bir hikayeden alınmış. Baş rollerinde ise usta oyuncular Matt Damon ve Christan Bale yer alıyor.

Karlar Ülkesi 2

Çocuklarınızla birlikte izleyebileceğiniz Karlar Ülkesi 2 filmi 20 Kasım’da vizyona giriyor.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Biyografik filmleri seviyorsanız ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nun yaşamını anlatan bu film 22 Kasım’da vizyona giriyor.

Söz Vermiştin

Bir aşk hikayesini anlatan Söz Vermiştin filmi baş rollerinde Aslı Tandoğan ve Emre Karayel ile birlikte 15 Kasım’da vizyona giriyor.

Doktor Uyku

Gerilim filmlerini sevenler 22 Kasım’da sinemaya.

Bedenimi Kaybettim

Animasyon filmlerini seviyorsanız oldukça ilginç bir konuya sahip olan Bedenimi Kaybettim adlı animasyon filmi, 21 Kasım’da sinemalarda.

Bir Şans Daha

Game of Thrones dizisinin Khalesii’si Emile Clarke’ın romantik komedi filmi 28 Kasım’da vizyona giriyor.

Sizin için derlediğimiz vizyona girecek filmler listesi içinde merakla beklediğiniz film hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply