İzmir’de Sevgiliyle Doğum Günü Kutlanacak Mekanlar

İzmir’de sevgiliyle doğum günü kutlayabileceğiniz romantik bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için İzmir’deki en iyi mekanları listeledik. İşte İzmir’de sevgiliyle doğum günü kutlanabilecek en iyi mekanlar.

Aquarium Mezzes&Grill

İzmir’in en ünlü mekanlarından biri olan bu restorantta sevgilinizle birlikte romantik bir aşk yemeği yiyerek doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

Adres: Gazi Osman Paşa Bulv. Swissotel Grand Efes No:1, İzmir Türkiye

Asansor

https://www.yeniasir.com.tr/galeri/yasam/izmirin-gozbebegi-tarihi-asansorun-pek-bilinmeyen-hikayesi

Gün her saatinde ayrı güzel olsa da gün batımında sevgilinizle romantik bir doğum günü yemeği yiyebileceğiniz muazzam bir mekan.

Adres: Sehit Nihat 76/6, İzmir Türkiye

Üzüm cafe & restaurant

İzmir'de sevgiliyle doğum günü
https://www.tripadvisor.com.tr/LocationPhotoDirectLink-g298006-d1913590-i41325646-Uzum_Cafe_Restaurant-Izmir_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Şirince Köyü’nde bulunan bu restoran romantik yemekler için en iyi mekanlardan biri. Mis gibi şarap eşliğinde lezzetli bir akşam yemeği yiyerek doğum gününüzü en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

Adres: Şirince köyü 7.sokak no:7, İzmir 35920 Türkiye

Cumba Restaurant

İzmir'de sevgiliyle doğum günü
https://www.tripadvisor.com.tr/Restaurant_Review-g298006-d2675787-Reviews-Cumba_Restaurant-Izmir_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Yalnızca romantik bir yemek değil aynı zamanda lezzetli bir yemek yemek istiyorsanız bu mekanın muhteşem et menüsü tam da size göre.

Adres: Istanbul Cad. No:54 Bornova Merkez, Bornova, İzmir Türkiye

Kordon Yengeç Restaurant

İzmir'de sevgiliyle doğum günü
https://www.tripadvisor.com.tr/Restaurant_Review-g298006-d2620498-Reviews-Kordon_Yengec_Restaurant-Izmir_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Nezih bir mekanda, güzel bir manzaranın eşlik ettiği bir masada deniz mahsülleri menüsünden seçeceğiniz lezzetli yemeklerle harika bir doğum günü yemeği geçirebilirsiniz.

Adres: Atatürk Cad. No: 314/A 1 Kordon Alsancak, Alsancak Vapur İskelesi Karşısı, İzmir Türkiye

Adabeyi Balik Restaurant

İzmir'de sevgiliyle doğum günü
https://www.tripadvisor.com.tr/Restaurant_Review-g298006-d2682863-Reviews-Adabeyi_Balik_Restaurant-Izmir_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

İzmir’de sevgiliyle doğum günü kutlanacak mekanlar arasında en iyilerinden biri de Adabeyi. Muhteşem manzara ile birlikte yemeğinizi yiyebilir ve baş başa romantik dakikalar geçirebilirsiniz.

Adres: Ataturk Cad. Konak Pier Alisveris Merkezi No:19 Konak Merkez, Konak, İzmir Türkiye

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply