İstanbul’da Sevgiliyle Doğum Günü Kutlama Mekanları

İstanbul’da sevgiliyle doğum günü kutlamak için hem romantik, hem sakin hem de klas bir mekan arayışına girdiyseniz doğru yerdesiniz. Sizin için İstanbul’da doğum günü kutlanabilecek en şık mekanları sizin için derledik.

Veranda Pera

Haliç manzarası eşliğinde sevgilinizle romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz Veranda Pera, aynı zamanda arkadaş grubunuzla da gidebileceğiniz bir yer. Hem muhteşem manzarası, hem sakin ortamı hem de leziz yemekleriyle İstanbul’da sevgiliyle doğum günü kutlamak için en ideal mekanlardan.

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi, No:83, Kat:3-4, Beyoğlu, İstanbul

Bina

Çok fazla lüks bir mekan olmasın, sade ve bir o kadar da samimi bir ortam istiyorum diyorsanız Kadıköy’de barlar sokağında yer alan Bina adlı mekanda yeni yaşınızı en iyi şekilde kutlayabilirsiniz.

Adres: Caferağa Mahallesi, Kadife Sokak, No:26, Kadıköy, İstanbul, Kadıköy Merkez, İstanbul

La Mancha

İtalyan ve İspanyol mutfağının en güzel yemeklerini sunan bu mekanın en güzel yanlarından biri de muazzam Boğaz manzarası. Sevgilinizle birlikte romantik bir akşam yemeği yiyerek doğum günü kutlamak istiyorsanız bu mekan en iyilerinden.

Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Caddesi, Öksüz Çocuk Sokak, No 5, Beşiktaş, İstanbul

Neolokal

Muazzam yemeklerle yeni yaşınıza girmek ya da sevgilinizin yeni yaşını kutlamak istiyorsanız İstanbul’da gidilebilecek en güzel mekanlardan biri de Neolokal.

Adres: Salt Galata, Arap Cami Mahallesi, Bankalar Caddesi, No 11, Beyoğlu, İstanbul

Sunset

Leziz yemekler ve şarap eşliğinde manzaranın tadını çıkarırken yeni yaşı kutlamak muazzam olsa gerek.

Adres: Adnan Saygun Caddesi Yol Sokak No. 2 Ulus Parkı Ulus, İstanbul

Litera Avluu

Tarihi yarımada ve boğaz manzarasıyla birlikte kutlayabileceğiniz bu doğum gününü hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Hem sevgiliyle doğum günü kutlarken romantik bir mekan arayışındaysanız hem de daha uygun fiyat arıyorsanız bu mekan tam da size göre.

Adres: Yeni Çarşı Cad. No:32 Beyoğlu, İstanbul

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply